Optyczny MouseMan rusza w świat

Logitech ogłosiła, że bezprzewodowa mysz Cordless Mouseman Optical, sprzedawana w limitowanych ilościach od początku bieżącego roku, trafi teraz do sklepów na całym świecie.

Firma Logitech od początku bieżącego roku sprzedała ponad 200 tysięcy sztuk bezprzewodowej myszy MouseMan Optical, poprzez wybrane kanały dystrybucyjne i postanowiła teraz wprowadzić urządzenie do masowej sprzedaży. Cordless MouseMan Optical wyposażona jest w cztery przyciski (dwa tradycyjne, kółko do przewijania oraz przycisk umieszczony w okolicach kciuka], które można programować i przyporządkowywać im funkcje zgodne z preferencjami użytkownika.

Urządzenie wykorzystuje, opracowany przez firmy Logitech i Agilent Technologies, optyczny sensor o rozdzielczości 800 dpi czyli dwuktrotnie większej od poprzedniej myszy Logitecha oraz urządzenia Pro Mouse proponowanego przez Apple. Specjalny tryb redukowania poboru mocy pozwala MouseManowi pracować przez trzy miesiące bez potrzeby wymiany baterii. Cordless MouseMan Optical współpracuje z systemem Mac OS 8.6 lub późniejszym, a jego cena detaliczna ma wynosić 69,95 USD.

www.logitech.com


Zobacz również