Orange Reyo to nowy smartfon z Androidem. Konkurencja dla Plus Kazam?

Polska pomarańczowa sieć wprowadza do sprzedaży zupełnie nowy model telefonu o nazwie Orange Reyo. Będzie to prosty smartfon z systemem Android z niskiej półki cenowej, który będzie mógł konkurować z urządzeniami z linii Plus Kazam.

Operatorzy kojarzą się głównie ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych i sprzedażą telefonów komórkowych, tabletów i innego sprzętu od najróżniejszych producentów. Polskie sieci jednak coraz częściej wprowadzają do oferty swoje urządzenia markowa własnym logo. Plus ma całą linię smartfonów Kazam, a Orange wprowadza na rynek zupełnie nowy model o nazwie Orange Reyo.

Orange Reyo będzie telefonem wyprodukowanym na wyłączność sieci. Nie będzie to jednak urządzenie z górnej półki cenowej. To budżetowe urządzenie będzie działać w oparciu o system Android w wersji 4.2 Jelly Bean. Na pokładzie znalazł się aparat 5 megapikseli oraz dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,3 GHz wspomagany przez 1 GB pamięci RAM.

Zobacz również:

  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 28.10.2021]
  • Czy opłaca się kupić router/modem z 5G? [PORADNIK]
  • Najlepszy abonament - jaką ofertę i operatora wybrać?
Orange Reyo to nowy smartfon z Androidem. Konkurencja dla Plus Kazam?

Nowy smartfon Orange Reyo ma ponadto wyróżniać się wśród innych modeli dostępnych w sprzedaży poprzez aplikacje prosto od pomarańczowej sieci. Pierwszą z nich jest Orange Assistant będący samouczkiem pokazującym najważniejsze funkcje telefonu. Drugą jest Orange Gesture. Ta aplikacja pozwoli na uruchomienie wybranej funkcji za pomocą gestu.

Sama specyfikacja nie robi dziś dużego wrażenia, ale Orange Reyo może być solidną propozycją dla osób szukających komórki za złotówkę w niewysokim abonamencie. Taryfy, w których smartfon będzie dostępny, to Smart Plan Multi, Smart Plan Halo oraz Przenieś numer do Orange. Minimalny czas trwania umowy to standardowe 24 miesiące.