Orange oferuje tańsze połączenia telefoniczne na Ukrainę

Polski operator Orange ogłosił, że ze względu na ostatnie wydarzenia na Ukrainie będzie można wykonywać tańsze połączenia telefoniczne do tego kraju. Oferta dotyczy popularnych wśród mieszkających w Polsce Ukraińców ofert prepaid.

Sieć Orange umieściła informację dotyczącą specjalnej oferty pozwalającej na wykonywanie tańszych połączeń na numery zarejestrowane na Ukrainie na swoim firmowym blogu. Operator zdecydował się na taki krok ze względu na ostatnie wydarzenia jakie mają miejsce u naszego sąsiada. Jak zaznacza sieć, w Polsce mieszka i pracuje wielu Ukraińców. Polacy też często mają na Ukrainie rodzinę i przyjaciół, a ze względu na niespokojne nastroje w tym kraju i doniesienia o kolejnych zabitych osobach, starają się z bliskimi kontaktować częściej niż zwykle.

Z tego powodu operator zdecydował się na obniżenie cen rozmów prepaidowych taryf zarejestrowanych w Orange na ukraińskie numery do 19 groszy za minutę, czyli takiej samej ceny, w jakiej realizowane są zwykle w Polsce połączenia krajowe. Taryfy, które są objęte nową ofertą to Orange Yes, Orange One, Orange POP oraz Nowe Orange Go. Sieć zaznacza też, że stawki są poniżej kosztów, dlatego obniżka cen jest ograniczona czasowo.

Zobacz również:

  • Czy opłaca się kupić router/modem z 5G? [PORADNIK]
  • Najlepsze oferty abonamentowe - jakiego operatora wybrać? (30.11.2021)
Orange oferuje tańsze połączenia telefoniczne na Ukrainę

Na stronie Orange dostępny jest pełny regulamin tej nowej oferty specjalnej w formie pliku PDF. Czas jej trwania obecnie wynosi nieco ponad tydzień i planowane zakończenie specjalnej oferty przewidziane jest na 2 marca 2014 roku. Możliwe jednak, że zostanie ona przedłużona.