Orange prezentuje nju mobile. Play zapowiada kontratak. Robi się naprawdę ciekawie

Firma Orange Polska uruchomiła nową markę nju mobile. Posiada ona naprawdę interesującą ofertę i stanowić ma poważną konkurencję dla Play.

Wraz z prezentacją wyników finansowych za pierwszy kwartał tego roku firma Orange Polska zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej taniej marki nju mobile.

"Przygotujcie się na prostą, tanią ofertę prepaid i postpaid, bez zobowiązań, umów lojalnościowych, gwiazdek, a zwłaszcza drogich celebrytów w rolach głównych. Będzie dostępna w wersji tylko SIM i oferowana przede wszystkim w Internecie. Szczegóły podamy w czwartek. Mam nadzieję, że do tego czasu wystarczy Wam cierpliwości. Zdecydowanie warto poczekać :-)" - napisał na blogu Orange Polska Wojtek Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Dzisiaj poznaliśmy szczegóły dotyczące tej niespodzianki.

nju mobile z rachunkiem

nju mobile to marka wyłącznie internetowa nie posiadająca fizycznych salonów. Decydując się na jej ofertę nie musimy podpisywać wielomiesięcznej umowy. Obowiązuje ona przez 30 dni i jest automatycznie przedłużana. Oznacza to, że w każdej chwili możemy bez obawy o jakiekolwiek kary zrezygnować z usług, które będą ustawały z końcem rozliczeniowego okresu.

Cennik oferty "z rachunkiem" przedstawia się następująco:

nju mobile "z rachunkiem"

nju mobile "z rachunkiem"

Mamy tutaj określone maksymalne kwoty, jakie możemy wydać na poszczególne usługi wg poniższego cennika:

nju mobile - cennik

nju mobile - cennik

Po ich przekroczeniu nie będą naliczane dodatkowe koszty za rozmowy (mówimy o krajowych), SMS-y, MMS-y i połączenia z Internetem z tym jednakże zastrzeżeniem, że w przypadku tego ostatniego po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych prędkość zostaje znacznie ograniczona. Sumując okazuje się więc, że maksymalny rachunek za wszystkie usługi w tej ofercie wyniesie 57 złotych (29 zł + 9 zł +19 zł). Warto też dodać, że w przypadku osób częściej korzystających z Internetu dostępne są dodatkowe pakiety:

350 MB za 5 zł

700 MB za 7 zł

To maksimum, a minimum? Minimalna opłata podstawowa, którą musimy wnosić co miesiąc wynosi 9 złotych, którą to kwotę wbrew temu co sugeruje jedna z powyższych grafik można wykorzystać na wszystkie usługi. Co ważne, jeżeli zapomnimy ją wpłacić, możemy skorzystać ze swego rodzaju koła ratunkowego w postaci tzw. skarbonki.

nju mobile na kartę

Nowa marka to także oferta na kartę oferująca możliwość zakupu starterów za 5 złotych i 20 złotych. Ceny za rozmowy, SMS-y i Internet są takie same, jak w przypadku oferty "z rachunkiem", natomiast kwoty doładowań wyglądają następująco:

nju mobile - doładowania

nju mobile - doładowania

Dla osób częściej korzystających z telefonu udostępniona została usługa bez limitu, którą można aktywować za dwa złote, i która będzie obowiązywać przez kolejne 7 dni:

nju mobile bez limitu, za 2 złote dziennie

nju mobile bez limitu, za 2 złote dziennie

Jak widać na grafice, korzystając z tej opcji za nie więcej niż dwa złote dziennie otrzymamy nielimitowane rozmowy i SMS-y, a także Internet z pakietem 100 MB (później prędkość jest ograniczana). Jeżeli taka ilość danych na dobę okaże się jednak za mała, za 7 złotych można wykupić dodatkowe 350 MB.

______________________

No cóż, jeszcze dokładnie nie "wgryzłem" się w nową ofertę, lecz na pierwszy rzut oka wydaje się ona naprawdę bardzo interesująca. Najlepiej, jak sami dokładnie ją prześwietlicie wchodząc na stronę nju mobile. Zanim jednak się na nią zdecydujecie pamiętajcie, że w odpowiedzi na działania Orange nową ofertę zapowiedział już Play.


Zobacz również