Orange przygotował "bezpieczny starter" typu prepaid dla Twojego dziecka

Operator Orange przygotował dla swoich klientów zupełnie nowy starter typu prepaid. Przeznaczony on jest dla rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich pociechy nie uzyskają dostępu do nieodpowiednich treści i nie stracą wszystkich środków z konta na SMS-y Premium.

W salonach Orange już niedługo będzie można znaleźć nowy typ starterów. Rodzice będą mogli kupić dla swoich dzieci kartę SIM rozliczaną w modelu prepaid, która będzie blokować połączenie przy próbie skorzystania przez użytkownika z nieodpowiedniej treści. Dzięki temu rodzice nie będą zmuszeni do blokowania konkretnych stron w przeglądarce internetowej, a nawet jeśli sprytne dziecko obejdzie takie zabezpieczenia, to niedozwolonych treści nie pozwoli wyświetlić operator.

Nowa oferta nosi nazwę Numer bez limitu. W jej ramach dziecko będzie mogło wykonać połączenie do wybranej osoby - w domyśle rodzica - nawet jeśli wykorzysta wszystkie środki na koncie, które zostanie następnie zablokowane. Domyślnie w usłudze zablokowane jest też wysyłanie wiadomości SMS Premium oraz stron internetowych dla dorosłych. Operator zachęca też bonusem w wysokości do 20% wartości doładowania przy zasileniu konta przez internet.

Zobacz również:

  • Najlepsze oferty abonamentowe - jakiego operatora wybrać? (30.11.2021)
Orange przygotował "bezpieczny starter" typu prepaid dla Twojego dziecka

Więcej informacji o Bezpiecznym starterze i usłudze Numer bez limitu można uzyskać na stronie internetowej operatora. Pytanie tylko, na ile blokada na poziomie operatora jest skuteczna i jak dużo zachodu potrzeba, żeby ją obejść. Tego dowiemy się jednak dopiero wtedy, kiedy karty faktycznie trafią do sklepów, co powinno mieć miejsca lada chwila.

źródło: orange.pl