Orange wprowadza nowe taryfy

Klienci indywidualni Orange od wczoraj mogą skorzystać z nowych planów taryfowych: Delfin, Pelikan oraz Pantera. Nowością jest możliwość indywidualnego konfigurowania minut i SMS-ów z abonamentu, do wykorzystania na różne rodzaje połączeń.

Nowe taryfy Orange mają być dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do każdego z trzech planów: Delfin, Pelikan i Pantera - są dostosowane telefony odpowiadające danemu profilowi usługi. Dostępne więc są telefony przeznaczone do długich rozmów, SMS-owania, portali społecznościowych czy też smartfony ułatwiające surfowanie po Internecie.

Delfin przeznaczony jest dla tych, którzy używają telefonu komórkowego głównie do prowadzenia rozmów. W pakiecie dostępna jest znaczna liczba minut na rozmowy do wszystkich sieci, a dodatkowo bezpłatne połączenia do maksymalnie 5 wybranych numerów w Orange lub stacjonarnych.

Zobacz również:

  • Który abonament ze smartfonem w Orange wybrać? Przedstawiamy najlepsze oferty operatora
  • Jaka hulajnoga elektryczna dla dzieci? Który model wybrać? Przeglądamy najciekawsze oferty

Plan taryfowy Pelikan to usługa dla użytkowników, którzy korzystają przede wszystkim z wysyłania wiadomości tekstowych. W tej ofercie Orange daje do 10 tys. SMS-ów w ramach sieci, wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci w stosunku 5:1 (co daje 2 tys. do innych sieci). Oprócz tego otrzymamy 225 minut do wszystkich operatorów oraz nielimitowany dostęp do Facebooka i innych portali społecznościowych w telefonie.

Ostatnia z taryf, która nosi nazwę Pantera, to rozwiązanie dla osób stale korzystających z Internetu w telefonie lub smartfonie. Do wyboru są wersje z abonamentem już od 49,90 zł, nawet 1 000 minut na połączenia i do 2 GB miesięcznie na transmisję danych. Oprócz tego, w każdym z planów Pantera, klienci otrzymają 1200 minut na połączenia z wybranym numerem w Orange i bezpłatny dostęp do sieci Hotspotów Orange.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: