Origin Access Basic i 233 gry za 3,99 zł

Origin przygotował promocję dla nowych klientów serwisu. Za zaledwie 3,99 zł można otrzymać dostęp do pełnej biblioteki 233 gier.

Origin Access Basic i 233 gry za 3,99 zł

Promocja trwa od 11 do 16 grudnia i dotyczy nowych użytkowników serwisu. Wybierając abonament Origin Access Basic jego cena w pierwszym miesiącu zostanie obniżona z 14,99 zł do 3,99 zł. W ramach abonamentu można uzyskać dostęp do gier znajdujących się w bibliotece usługi.

Za wspomniane 3,99 zł dostajemy dostęp do wielu ciekawych tytułów. Niestety ominą nas najnowsze produkcje dostępne w ramach abonamentu premium, takie jak Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, czy Need for Speed: Heat, ale i tak nie powinniśmy narzekać. W ramach abonamentu dostajemy dostęp do m.in. Battlefielda V, trylogii Dead Space, Star Wars Battlefront II, Anthem, Mirrors Edge: Catalyst... w skrócie - nie powinniśmy narzekać. Pełna lista gier dostępny w ramach abonamentu w wersji Basic znajduje się pod tym adresem.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wykupić abonament na stronie usługi. W razie potrzeby z subskrypcji można oczywiście zrezygnować przed końcem okresu promocyjnego lub równie dobrze zmienić subskrypcję na wariant premium za 59,90 zł miesięcznie.