Origin PC Omni to najpotężniejszy komputer all-in-one dla graczy

Komputery typu all-in-one kojarzą się z maszynami biurowymi, a sprzęty z tej kategorii przeznaczone dla graczy zwykle nie zachwycają wydajnością. Firma Origin PC postanowiła skonstruować komputer w obudowie monitora z podzespołów, których nie powstydziłby się rasowy pecet do gier.

Firma Origin PC zajmuje się produkcją sprzętu komputerowego dla graczy. Najnowsza maszyna w ofercie firmy o nazwie Omni będzie potężnym komputerem typu all-in-one. W obudowie monitora zmieszczą się wszystkie podzespoły pozwalające uruchamiać nawet najbardziej zasobożerne tytuły.

Origin PC Omni jest najpotężniejszą maszyną tego typu z zakrzywionym ekranem. Za 34-calowym wyświetlaczem znalazło się miejsce dla ośmiordzeniowego procesora marki Intel. Producent zdecydował się na CPU o nazwie Core i7-59660X, a układ będzie chłodzony cieczą. W komputerze Origin PC Omni znalazł się też potężny układ graficzny - Nvidia GeForce Titan X.

Origin - komputer dla graczy typu all-in-one

Origin - komputer dla graczy typu all-in-one

Osoby zainteresowane nieco mniej potężną specyfikacją, będą mogły zdecydować się na wariant komputera Omni od Origin PC z procesorem Skylake zamiast Haswell-E. W tańszej wersji sprzętu będzie można wybrać kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 980 Ti zamiast Titan X.

Origin PC Omni nie jest najcieńszym komputerem typu all-in-one dostępnym w sprzedaży, ale i tak grubość komputera robi wrażenie. Zamknięcie wszystkich podzespołów w takiej obudowie było z pewnością nie lada wyzwaniem dla inżyniera. Dla osób, które chcą podziwiać wnętrze sprzętu, przygotowano opcjonalną, przezroczystą tylną część obudowy.