Original CD Emulator - władca wirtualnych napędów

Original CD Emulator to prosty w obsłudze program, który umożliwia korzystanie z wirtualnych napędów CD lub DVD. Dodatkową zaletą programu jest tworzenie obrazów płyt na dysku twardym w formacie ISO.

Czasami się zdarza, że jest do obejrzenia bardzo interesujący film, albo chcemy zagrać w grę, którą przyniósł kolega. W tej chwili brakuje nam czasu a nam akurat zabrakło płyt do nagrania danych. Można wtedy iść do sklepu po nowe nośniki, jednak istnieje również inne wyjście - skopiowanie zawartości płyty na dysk twardy i włączenie wirtualnego napędu optycznego. Właśnie do tego został stworzony Original CD Emulator. Wystarczy uruchomić aplikację, a ona samodzielnie doda jeszcze jeden (wirtualny) napęd CD/DVD. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna. Należy wskazać źródło danych i ich miejsce docelowe, aby skopiować całą płytę na dysk. Równie łatwo można zmieniać ilość wirtualnych napędów, ich oznaczenia literowe, itp.

Program oferuje obsługę standardów: Audio CD, Data CD, GAME CD/DVD, standardy tworzone przez programy do obsługi płyt CD-RW. Można uruchomić jednocześnie 21 napędów wirtualnych, konwertować płyty CD/DVD do obrazu ISO, obraz CD image do standardu ISO. Tak zapisany plik można wypalić na płycie za pomocą popularnych narzędzi do nagrywania. Koszt pełnej wersji programu to 34,95 USD.

Original CD Emulator można już pobrać z naszego serwisu.