Orochi Warriors wychodzi na PSP oraz PC

Firma Koei zapowiedziała wydanie gry Orochi Warriors na dwie nowe platformy: PC oraz PSP. Premiera dzieła ma nastąpić 28 marca i jak zapowiadają twórcy, będzie to jedna z lepszych gier jakie ukażą się w tym roku na rynku.

Warto podkreślić, że już teraz gra Orochi Warriors jest dostępna na dwóch innych platformach: X-boxie 360 oraz PlayStation 2. Przyszła więc kolei na pokazanie tytułu szerszej grupie fanów.

Orochi Warriors wychodzi na PSP oraz PC

Przedstawiciel Koei w Europie, Will Curley, powiedział, że jego firma zebrała już dostateczną liczbę opinii od fanów, którzy mieli okazję zapoznać się z grą. Umożliwiło to wprowadzenie wielu poprawek i dopracowanie gry w najdrobniejszych szczegółach. Podobno teraz gracze mają dostać tytuł na jaki czekali latami.

Godnym zauważenia jest fakt, że Orochi Warriors jest pierwszą grą Koei wydaną na PC. Curley nie ukrywa, że dla jego firmy jest to swoisty test. Spółka planuje bowiem w przyszłości kolejne premiery na tą popularną platformę.

W grze będziemy mieli możliwość wcielenia się 77 grywalnych postaci oraz wzięcia udziału w czterech niezależnych wątkach fabularnych. Pozwoli to na poznanie gry z niemal każdego punktu widzenia. Dodatkowo wersja na PSP będzie posiadać możliwość gry multiplayer za pomocą połączenia bezprzewodowego (z użytkownikiem innej konsoli).