Orochi Warriors wychodzi na PSP oraz PC

Firma Koei zapowiedziała wydanie gry Orochi Warriors na dwie nowe platformy: PC oraz PSP. Premiera dzieła ma nastąpić 28 marca i jak zapowiadają twórcy, będzie to jedna z lepszych gier jakie ukażą się w tym roku na rynku.

Warto podkreślić, że już teraz gra Orochi Warriors jest dostępna na dwóch innych platformach: X-boxie 360 oraz PlayStation 2. Przyszła więc kolei na pokazanie tytułu szerszej grupie fanów.

Orochi Warriors wychodzi na PSP oraz PC

Przedstawiciel Koei w Europie, Will Curley, powiedział, że jego firma zebrała już dostateczną liczbę opinii od fanów, którzy mieli okazję zapoznać się z grą. Umożliwiło to wprowadzenie wielu poprawek i dopracowanie gry w najdrobniejszych szczegółach. Podobno teraz gracze mają dostać tytuł na jaki czekali latami.

Zobacz również:

  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [3.12.2021]

Godnym zauważenia jest fakt, że Orochi Warriors jest pierwszą grą Koei wydaną na PC. Curley nie ukrywa, że dla jego firmy jest to swoisty test. Spółka planuje bowiem w przyszłości kolejne premiery na tą popularną platformę.

W grze będziemy mieli możliwość wcielenia się 77 grywalnych postaci oraz wzięcia udziału w czterech niezależnych wątkach fabularnych. Pozwoli to na poznanie gry z niemal każdego punktu widzenia. Dodatkowo wersja na PSP będzie posiadać możliwość gry multiplayer za pomocą połączenia bezprzewodowego (z użytkownikiem innej konsoli).