Osiągnięcia zdradzają Nightwinga

Większość graczy przeszywają dreszcze gdy tylko usłyszą o ewentualnych spoilerach i jest to sytuacja jak najbardziej zrozumiała. Niestety, żyjemy w czasach osiągnięć, które same w sobie niejednokrotnie zdradzają fabułę gry.

Nie inaczej jest w przypadku Batman: Arkham City. Do premiery gry pozostało bardzo mało czasu, więc Rocksteady postanowiło nieco ostudzić niecierpliwców prezentując listę osiągnięć dostępnych w grze. Poza oczywiście zdradzeniem tym samym głównego wątku fabularnego, przeróżnych znajdek, wrogów i tajemnic, tym razem twórcy poszli na całość.

Jak się bowiem okazuje ostatnie dwa osiągnięcia są dość ciekawe i chcąc nie chcąc ujawniają kolejną, grywalną postać w grze. Co prawda znawcy i zarazem fani komiksów już dawno przewidywali nadejście owego bohatera, zwłaszcza po informacji o gościnnym występie Robina. Skoro jest pomocnik nietoperza, jest i Catwoman to... Nightwing był tylko kwestią czasu.

Osiągnięcia zdradzają Nightwinga

Głupi wyciek... to prawda. Ale i tak należy się cieszyć, okazuje się zatem, że w Batman: Arkham City będzie do zrobienia więcej niż myślimy. Co zresztą sugeruje pierwsza branżowa ocena samej gry. 10 na 10 i rekomendacja to mocna rzecz, tym bardziej, że autor argumentował swoją, wysoką notę długością gry, która według niego nie jest liczona w godzinach a tygodniach grania/ maksowania.

Coraz bardziej nakręceni na nowego Batka? Ja również. Zatem czekamy! Pełną listę osiągnięć możecie zobaczyć na PS3Trophies i Xbox360achievements.