Ostateczna Rozgrywka 2008 w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend, w dniach 18 i 19 października, warszawskie centrum handlowe Blue City zamieni się w prawdziwą arenę zmagań pomiędzy najlepszymi graczami z całej Polski. Wszyscy zawodnicy spotkają się w tym miejscu z okazji czwartego wielkiego finału ligi "Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik". Nie zabraknie również atrakcji dla zwiedzających.

Czwarty finał czwartej edycji "Heyah Logitech Cybersport" odbędzie się w weekend 18 i 19 października w warszawskim centrum handlowym Blue City. To w tym miejscu spotka się ponad 300 zawodowych graczy z całego kraju. Wszyscy rywalizować będą o tytuł Mistrza Polski w swoich kategoriach.

Tegoroczna lista gier ligowych prezentuje się następująco: Counter Strike 1.6, WarCraft III: The Frozen Throne, StarCraft: BroodWar, America's Army: Operations, ProStreet, Call of Duty 4: Modern Warfare, 08 oraz Unreal Tournament III.

Organizatorzy zapewniają, że oprócz zmagań ligowych, na zwiedzających czekać będą również inne atrakcje: kilkadziesiąt pokazów i turniejów dla publiczności, konkursy z nagrodami i inne. Wśród tytułów dostępnych w otwartej strefie Fun Zone znajdą się m.in. Call of Duty 4: Modern Warfare, Counter-Strike 1.6, Need for Speed ProStreet, II, Trackmania, FIFA 09, WarCraft III: The Frozen Throne, StarCraft: BroodWar, Unreal Tournament III, America's Army czy Pro Evolution Soccer 2008.

Wiadomo, że w licznych turniejach dla publiczności będzie można wygrać nagrody rzeczowe, m.in. telefony komórkowe, doładowania Heyah, cyberstartery oraz sprzęt komputerowy marki Logitech.

Łączna pula nagród przeznaczonych na potrzeby wielkiego finału wyniesie 200 000 złotych.

Więcej informacji na temat Ostatecznej Rozgrywki 2008 znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia.