Ostatni świat "Władców czasu"

Vulcan Software opublikowało Space World Revisited - ostatni z ośmiu światów składających się na serię Timekeepers. Grę można pobrać tylko drogą elektroniczną.

Seria Timekeepers jest prostą, ale intrygującą grą logiczną z elementami zręcznościowymi, w której gracz dowodzi plutonem żołnierzy. Gra oryginalnie została stworzona na komputery Amiga i po raz pierwszy pojawiła się w 1995 r. Teraz, dzięki firmie Vulcan Software możemy cieszyć się jej odświeżoną wersją również na naszych PC.

Ostatni ósmy świat, podobnie zresztą jak i wszystkie poprzednie składa się z piętnastu interesujących poziomów, tylko że tym razem gracz będzie musiał poprowadzić swój pluton poprzez zawiłe korytarze niedokończonej stacji kosmicznej pełnej komputerowych labiryntów, komór kriogenicznych i beczek z odpadami chemicznymi. Podczas rozgrywki będziemy m.in. walczyć z hordami obcych, uruchamiać podnośniki hydrauliczne, otwierać śluzy powietrzne i w końcu pilotować prom kosmiczny.

Każdy z oferowanych światów działa w środowisku aplikacji The Vulcan Portal, którą wraz z pierwszym światem można pobrać za darmo ze strony firmy: http://www.vulcan-portal.co.uk . Aplikacja nie służy wyłącznie jako platforma do "odpalenia" gry, ale łączy również rosnącą społeczność użytkowników wizualizowanych jako trójwymiarowe postacie, które posługują się syntetyczną mową. Użytkownicy Portalu mogą nagrać do trzech własnych wiadomości głosowych, komunikować się z innymi użytkownikami za pomocą 3dVoiceMail lub wziąć udział w internetowym 3dVoiceChat.

Każdy z pozostałych siedmiu dostępnych światów można pobrać uiszczając opłatę w wysokości 6 funtów.

Aplikację i grę pobierzecie z poniższych stron:

http://www.vulcan.co.uk/timekeepers/english/index.htm

http://www.vulcan-portal.co.uk


Zobacz również