Ostatnia LIGA PlayStation w Gdańsku

Już w najbliższą sobotę, 12 sierpnia, w Gdańsku odbędzie się ostatnia edycja LIGI PlayStation. To ostatni dzwonek aby wziąć udział w licznych turniejach, konkursach i atrakcjach organizowanych przez Sony.

Ostatnia LIGA PlayStation w Gdańsku
LIGA PlayStation, to cykl rozgrywek dla graczy, którzy rywalizują w zespołach, w pięciu konkurencjach na PlayStation 2 i PSP: WRC Rally Evolved, Tourist Trophy, SingStar'80s, Soulcalibur III oraz Tekken: Dark Resurrection.

Zespół musi składać się z dwóch lub trzech osób - każda musi wziąć udział w minimum jednej konkurencji. W przypadku, jeśli zgłoszą się więcej niż 32 zespoły, rozgrywane będą eliminacje w Tourist Trophy na PlayStation 2.

Podczas LIGI do wygrania będą atrakcyjne nagrody: PSP, PlayStation 2, akcesoria, gry, koszulki i smycze.

Imprezie towarzyszyć będzie specjalna strefa serwisowa PlayStation 2 RALLY TEAM. W strefie zespołu rajdowego, uczestnicy i kibice, będą mogli spotkać kierowcę Tomasza Kuchara, oraz podziwiać jego najnowszy samochód Subaru Impreza STI WRX N12, którym ściga się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Wszyscy, którzy przyjdą na imprezę, nie biorąc bezpośredniego udziału w rywalizacji, mogą odwiedzić strefę rozrywki z grami na PS 2 i PSP oraz stanowisko fotograficzne, gdzie fotograf bezpłatnie zrobi i wydrukuje pamiątkowe zdjęcie.

Podczas LIGI PlayStation liczy się duch zespołu i sportowa rywalizacja, dlatego członkowie najlepiej i najefektowniej ubranego zespołu ze wszystkich miast, mogą wygrać białe PSP! Wybór najlepiej ubranego zespołu nastąpi po zakończeniu rozgrywek.

Dotychczas, LIGA PlayStation odbyła się w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Rzeszowie i Bydgoszczy.

W najbliższą sobotę,12 sierpnia, LIGA odbędzie się w Gdańsku, przed Multikinem, na Al. Zwycięstwa 14. Udział jest darmowy. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji pod tym adresem.