Ostatnia Strona - blog PC Worlda powraca

Po długiej przerwie spowodowanej nieobecnością naszego etatowego blogera, postanowiliśmy reaktywować stary pomysł w nowej formie. Są tematy, które wymagają nieco luźniejszego podejścia i to właśnie one będą trzonem nowego bloga.

Na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku nie wypada nie mieć pewnych rzeczy: numeru gg, konta na facebooku i własnego bloga. Długo zastanawialiśmy się nad tym jaką przyjąć formę, aż w końcu nas oświeciło - po godzinach potrzebna jest prawdziwa kontra do tego co piszemy na co dzień.

Nazwa "Ostatnia Strona" odpowiada w dużej mierze charakterowi naszej strony. Chcielibyśmy, aby była ostatnią stroną, którą odwiedzicie przed wyłączeniem komputera, żebyście razem z nami mogli się pośmiać, lub zastanowić nad poruszoną sprawą. Jest to również swojego rodzaju hołd dla równie luźnej "Ostatniej Strony", którą miałem przyjemność współprowadzić w ramach papierowej edycji Gamestara.

Blog z natury rzeczy jest formą, która pozwala na nieco luźniejsze traktowanie o pewnych sprawach. Dlaczego zatem mielibyśmy z tego nie skorzystać. Znajdziecie tu najciekawsze historie z doświadczenia redaktorów PC Worlda. Będziemy pisać, drążyć i zagłębiać się w tematy, w jakie nikt jeszcze nie miał odwagi się zapuścić.

Zapraszamy zatem serdecznie na Ostatnią Stronę i czekamy na Wasze sugestie, komentarze i opinie.