Ostatnia beta Harmony OS w marcu. Aktualizacja ruszy w kwietniu!

Huawei przygotowuje się do wydania ostatniej wersji beta Harmony OS. Po krótkich testach rozpocznie się proces aktualizacji na szeroką skalę. Masz smartfon Huawei? Sprawdź, co musisz wiedzieć.

Nadchodzący kwartał jest dla firmy Huawei niezwykle istotny. Wszystko w związku z wprowadzeniem na rynek zupełnie nowego systemu operacyjnego na urządzenia mobilne. Gigant technologiczny całkowicie porzuci stosowanie Androida na rzecz autorskiego Harmony OS.

HarmonyOS

HarmonyOS

Ostatniej wersji beta powinniśmy spodziewać się jeszcze w tym miesiącu. Jej udostępnienie planowane jest na 31 marca. Po krótkich testach rozpocznie się udostępnianie stabilnej wersji oprogramowania.

Zobacz również:

Dyrektor generalny Huawei Yu Chengdong przekazał, że nowy system operacyjny zostanie wydany w kwietniu i trafi na większość smartfonów Huawei. Jako pierwszy aktualizacje otrzyma składany Mate X2.

Najnowszy raport z Chin sugeruje, że premiera Harmony OS odbędzie się w pierwszej połowie kwietnia.

Pierwszym smartfonem z preinstalowany HarmonyOS będzie Huawei P50. Jako pierwsze aktualizacje do HarmonyOS otrzymają smartfony Huawei Mate X2, rodzina Mate 40 oraz P40.

Źródło: Gizmochina.com