Ostatnia szansa na wygranie lotu kosmicznego od Virgin Galactic!

Poleciałbyś w kosmos, ale nie masz 450 000 dolarów? W loterii Virgin Galactic możesz wygrać taki lot!

fot. Virgin Galactic

Niedawno Virgin Galactic ogłosiło loterię, zwycięzca której otrzyma darmowe miejsca na pokładzie statku kosmicznego VSS Unity. Aby wziąć udział, wystarczy przekazać darowiznę na rzecz organizacji Space for Humanity, która ma na celu zwiększenie dostępności przestrzeni kosmicznej. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ loteria kończy się w środę, 1 września.

Reklama promująca przygodę wygląda bardzo zachęcacjąco, poczytać o niej możesz w naszym artykule - Reklama lotów kosmicznych Virgin Galactic kusi bogaczy. Jeśli chodzi o loterię, działa to tak, że im więcej wpłacisz, tym większą masz szansę na wygranie nagrody. Innymi słowy, darowizna w wysokości 10 dolarów daje 100 wejściówek na loterię, a darowizna w wysokości 25 dolarów zapewni 250 wejściówek itd.

Zobacz również:

  • Virgin Galactic dostało zakaz latania. Dlaczego?
  • Jak wygląda lot kosmiczny Virgin Galactic? To kusi bogaczy
  • Pierwsza rakieta Firefly Aerospace wybuchła podczas startu

Zwycięzca loterii zostanie ogłoszony 29 września, a lot odbędzie się prawdopodobnie na początku przyszłego roku. Przez kilka minut pasażerowie będą mogli podziwiać niesamowite widoki, a także spędzić kilka minut w stanie nieważkości. Jeśli jednak nie uda ci się wygrać biletów od Virgin Galactic, zawsze można poczekać, aż Blue Origin zaproponuje konkurencyjną cenę za taką przygodę, ale nie radzilibyśmy oczekiwać, że będzie kosztować tyle co bilet na autobus.

Polecamy: "Nigdy nic nie kupiłem na Amazonie" - z Jeffem Bezosem rozmawia Oliver Daemen podczas lotu w kosmos

Źródło: digitaltrends.com