Ostatnie dni odtwarzaczy mp3?


Sensory Science's MP2100 Rave MP

Ostatnie dni odtwarzaczy mp3?
Klepsydra raczej nie kojarzy się z technologią końca XX wieku.

Zmienicie zdanie, gdy zobaczycie ten odtwarzacz. Z całą pewnością byłby doskonałym rekwizytem w filmach cyberpunkowych.

Trudno przy tym stwierdzić, czy producent zamierzał wyprodukować odtwarzacz mp3, czy może raczej elektroniczny notatnik.

Poczuł się zapewne jak biedny osiołek i umieścił dwa produkty w jednym. Czy to dobry pomysł - trudno jednoznacznie stwierdzić. Zabrakło natomiast radia, które być może byłoby lepszym rozwiązaniem niż dołączenie do odtwarzacza mp3 notatnika.

<HR ALIGN=CENTER WIDTH=50%>

Ostatnie dni odtwarzaczy mp3?

Magio

Okazuje się, że Daewoo produkuje nie tylko samochody i telewizory, ale również odtwarzacze mp3! Magio to pierwsze tego typu urządzenie pochodzące z koreańskiej stajni. Zestaw funkcji dokładnie taki sam jak przy JazPiperze. W zależności od modelu dostajmy od 16 do 64 MB pamięci.

<HR ALIGN=CENTER WIDTH=50%>

Creative Lab Nomad

Ostatnie dni odtwarzaczy mp3?
W testach pojawiających się na stronach serwisów internetowych ten odtwarzacz zwykle zajmuje pierwsze miejsce, wyprzedzając nawet Rio.

Wydaje się to możliwe, biorąc pod uwagę, że oprócz odtwarzacza mp3 może on pełnić funkcje radia i dyktafonu.

Praktyczna podstawka pozwala na ładowanie akumulatorków w czasie kopiowania muzyki z komputera do odtwarzacza. W komplecie z odtwarzaczem znajduje się również MusicMatch - doskonały odtwarzacz i enkoder mp3 (patrz "Przegląd odtwarzaczy mp3").

<HR ALIGN=CENTER WIDTH=50%>

Pontis

Ostatnie dni odtwarzaczy mp3?
Nieco chybiony pomysł - odtwarzacz nie ma własnej pamięci i trafia do nas z zaledwie jedną 16-megabajtową kartą flash. To akurat tyle, żeby zmieścić ăThe EndÓ Doorsów. Nawet tytuł pasuje. Piosenka się kończy i pamięć też. Można oczywiście dokupić kolejne karty, ale przy cenie tego odtwarzacza 32 MB pamięci należałoby uznać za całkowite minimum.

Poza tym Pontis to całkiem fajna zabawka. Potrafi wyświetlać tytuły piosenek, nagrywać dźwięk i współpracować ze wszystkimi niemalże komputerami.

Zwłaszcza miłośnicy jabłuszek będą szczęśliwi - Pontis współpracuje również z Macami.

Ostatnie dni odtwarzaczy mp3?

<HR ALIGN=CENTER WIDTH=50%>

I-Jam MP3 Player

Podobno najmniejszy odtwarzacz na świecie. Jest tak mały, że nie znajdziecie go w żadnym sklepie nie tylko w kraju, ale i za granicą. Producent na swojej stronie WWW zapewnia jednak, że wkrótce urządzenie trafi na rynek.

Oprócz wielkości i kształtu, I-Jam nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Cieszy wbudowane radio z możliwością automatycznego programowania stacji.