Ostatnie plotki przed premierą - iPhone 12 z lepszym zoomem i baterią

Premiera iPhone 12 już jutro, a w sieci w dalszym ciągu pojawiają się kolejne plotki. Najnowsze dotyczą aparatu oraz wytrzymałości baterii.

Jedna z najważniejszych premier na rynku smartfonów już jutro. Czy nam się to podoba czy nie iPhone od lat wzbudza emocje i kreuje rynek urządzeń mobilnych.

Premiera iPhone 12

Premiera iPhone 12

Mógłby się wydawać, że po miesiącach przecieków na dzień przed oficjalna premiera nic nie powinno nas już zaskoczyć. Okazuje się, że to nie do końca prawda.

W sieci pojawiły się najnowsze plotki dotyczące iPhone 12, które odnoszą się do elementów, o których wcześniej nie słyszeliśmy.

Zgodnie z postami z Twittera najmniejszy iPhone 12 z ekranem o przekątnej 5,4 cala zaoferuje mniejszego notcha z bardziej dopracowanym systemem Face ID wyposażonym w nową kamerę TrueDepth. Informacje te potwierdzają wcześniejsze plotki o mniejszym wiecie w ekranie.

Sporej aktualizacji doczeka się zoom w aparacie głównym. Najdroższy model Pro i Pro Max otrzyma 3 krotny zoom optyczny oraz 25-30 krotny zoom cyfrowy. Tańsze modele bez Pro w nazwie otrzymają ulepszone oprogramowanie, które poprawi jakość zdjeć z przybliżeniem.

Poza ulepszonym zoomem iPhone 12 ma również zaoferować akumulatory o pojemności większej o około 10% od tych, które zastosowano w iPhone 11. Mówi się, że przełoży się to na dodatkową godzinę pracy z dala od zasilacza.

Niestety iPhone 12 mini ze względu na kompaktowe wymiary otrzyma mniejszą baterię, która zapewni gorsze czasy pracy, niż w modelu 11.

Tegoroczne modele iPhone mają otrzymać także nagrywanie w rozdzielczości 4K ze 120 lub 240 klatkami na sekundę, lepszą identyfikacje twarzy oraz tryb nocny w obiektywie ultraszerokokątnym (modele Pro i Pro Max).

Więcej informacji o iPhone 12 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, jak oglądać premierę iPhone 12 na żywo.

Źródło: mashable.com