Ostra jazda w nocnych klubach! The Sims 2: Nocne Życie w sklepach!

Simy zalewają nocne lokale! Daj się ponieść nocnemu szaleństwu i wyślij swojego sima na niezapomnianą imprezę do klubu nocnego, restauracji czy na kręgle. Nowe aspiracje, przedmioty i, po raz pierwszy w historii serii, również samochody - to tylko część nowinek wprowadzonych do rozgrywki wraz "Nocnym Życiem". Nie pozwól aby Twoja postać 'gniła' w domu, podczas gdy cały świat The Sims 2, oddaje się nocnym uciechom!

The Sims 2: Nocne Życie

The Sims 2: Nocne Życie

Dodatek "The Sims 2:Nocne Życie" pozwala mieszkańcom świata gry zakosztować nocnych uciech oferowanych w dużych miastach. Dzięki dodatkowi simy będą mogły teraz wybrać się do restauracji, kasyna, dyskoteki czy kręgielni.

Nocne eskapady simów będą koncentrować się przede wszystkim na zapewnieniu sobie towarzystwa osób płci przeciwnej - sukces zależeć będzie od kilku czynników - m.in. zgodności życiowych aspiracji, osobowości i znaków zodiaku. Wśród 20 nowych interakcji społecznych wspomagających 'nocne łowy' simów pojawią się m.in. zniewalające spojrzenia czy wolne tańce - romantyczne wieczory mogą zakończyć się uroczym prezentem lub listem oznaczającym rozstanie.

The Sims 2: Nocne Życie

The Sims 2: Nocne Życie

"Nocne Życie" wprowadza także do rozgrywki kolejną życiową aspirację - teraz dla Simów może liczyć się tylko przyjemność. Niech czerpią radość z zabawy w wolnych chwilach - od zapadających w pamięć randek i szalonych nocy spędzonych w towarzystwie znajomych, po niesamowite imprezy i wieczory karaoke.

W grze pojawia się także wiele nowych lokacji związanych z wielkomiejskim nocnym życiem. Dostępne są m.in. tętniące życiem kluby nocne, finezyjne restauracje, bary karaoke oraz kręgielnie. Oczywiście, gracze mogą zaprojektować i zbudować własne centrum miasta, z ulubionymi lokalami oferującymi nocną rozrywkę.

The Sims 2: Nocne Życie

The Sims 2: Nocne Życie

W dodatku "The Sims 2: Nocne Życie" gracze otrzymają ponad 125 nowych obiektów i przedmiotów, łącznie z konsolą Dj'a, budką fotografa czy maszyną do zabawy w karaoke. Nowością będą egzotyczne, nieznane wcześniej postacie, które można włączyć do towarzystwa i wysyłać na randki (między innymi wampiry czy urocze kelnerki).

W grze pojawią się również, oczekiwane już od dawna przez fanów serii, samochody. Za sprawą "Nocnego Życia" Simy mogą wreszcie posiadać własne samochody, dzięki którym dostaną się do pracy lub centrum miasta - w sumie w grze znajdzie się pięć modeli aut, zróżnicowanych kolorystycznie.

The Sims 2: Nocne Życie

The Sims 2: Nocne Życie

Dodatek "The Sims 2: Nocne Życie" trafił do sklepów w polskiej wersji językowej i można go kupić już od 69 zł. Zapraszamy również do obejrzenia zapowiedzi filmowych gry dostępnych na naszym serwerze FTP oraz odwiedzenia sekcji poświęconej "The Sims 2", gdzie znaleźć można bogaty zbiór informacji i filmów prezentujacych zarówno podstawową edycję gry, jak i wydane dodatki.

Sekcja The Sims 2

Pliki do pobrania:

The Sims 2: Nocne Życie Movie 4

The Sims 2: Nocne Życie Movie 3

The Sims 2: Nocne Życie Karaoke Movie 2

The Sims 2: Nocne Życie Movie

The Sims 2: Nocne Życie Trailer 2

The Sims 2: Nocne Życie Trailer


Zobacz również