Ostre kolory Sharpa

XG-P20XU to projektor LCD skonstruowany z myślą o bardzo wymagających, profesjonalnych użytkownikach.

Na swojej konferencji prasowej firma Sharp przedstawiła swój najnowszy projektor LCD, który skierowany jest przede wszystkim do osób, dla których przejrzysta i bezbłędna prezentacja grafiki komputerowej jest kluczem do sukcesu.

Nowe urządzenie pomimo niewielkich rozmiarów i wadze 10 kg zapewnia stopień jasności sięgający 3300 ANSI lumenów, rozdzielczość wyświetlanego obrazu rzędu 1024 x 768 dpi oraz 360 stopniowy system sterowania. Przy zakupie P20 otrzymamy bezprzewodowy wskaźnik Gyro Mouse, który wykorzystując technologię RF pozwala na aktywne sterowanie projektorem z odległości 30 metrów. Istnieje także możliwość dokupienia dodatkowych szerokokątnych soczewek 0,9:1 oraz soczewek przeznaczonych do prezentowania obrazu w dużym zbliżeniu o wymiarach 4,8 -6,0:1.

PD -20 jest w pełni kompatybilny z sygnałami wideo typu NTSC, PAL, SECAM czy też DTV/HDTV, a dzięki wbudowanym wejściom composite, S-wideo i HDTV może być bez problemu podłączony do różnych komputerów Macintosh. Wraz z zakupionym sprzętem producent gwarantuje całodobowy serwis naprawczy i trzy lata gwarancji. XG-P20XU ma kosztować 12995 USD (ze standardowymi soczewkami), a w sprzedaży pojawi się na początku czerwca bieżącego roku.

www.sharp-usa.com


Zobacz również