Oszuści w Battlefield 3 banowani bez litości
-
- Filip Gontarczyk,
- 14.11.2011, godz. 13:30
Każdy sieciowy shooter prędzej czy później musi się zmierzyć z problemem jakim są cheaterzy, na szczęście wygląda na to że EA potrafi sobie całkiem sprawnie z takimi osobami poradzić.
Według info zamieszczonego na oficjalnymtwitterze Battlefield 3, setki kont oszustów i hakerów zostały zablokowane na przestrzeni wszystkich trzech platform w zeszłym tygodniu. Wpis głosił również, że dla oszustów EA ma "zerową tolerancję" i nadal będzie kontynuować blokowanie kont.
BF3Blog donosi natomiast że główną przyczyną banów był fakt iż wielu graczy wykorzystywało błąd gry w którym za pomocą inżyniera można było nabić setki tysięcy punktów.
Zobacz również:Czy warto powrócić do koszmaru sprzed lat? Oto 4 powody, dla których warto zagrać w Dead Space remake#
Wiadomo również że EA zamierza wypuścić łatkę która między innymi osłabi światło latarki. Na koncie twitter pojawiła się informacja mówiąca że patch jest "tuż za rogiem".

Efekt nadchodzącej łatki w akcji
Dla tych którzy nie mają jeszcze dość, zapraszam do galerii screenów z gry.