Oto Nicolas Cage jako Nicolas Cage w filmie... o Nicolasie Cage'u!

Ile jest Nicolasa Cage'e a Nicolasie Cage'u? Sprawdźcie w najnowszym zwiastunie filmu "Nieznośny ciężar wielkiego talentu".

Fot. Lionsgate

Już w przyszłym roku na ekranach kin pojawi się film Nieznośny ciężar wielkiego talentu. Zobaczymy w nim jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood, czyli Nicolasa Cage'a. Zobaczcie jego najnowszy zwiastun poniżej:

Odtwórcą głównej roli Nicolasa Cage'a w filmie o Nicolasie Cage'u będzie oczywiście Nicolas Cage. Aktor wcieli się więc w samego siebie. Produkcja studia Lionsgate będzie komedią, w której filmowy Nicolas Cage odwiedzi jednego z meksykańskich bogaczy podczas jego urodzin. Milioner okazuje się bowiem wielkim fanem talentu amerykańskiego aktora i chce zainteresować go napisanym przez siebie scenariuszem. Wizytą zainteresowany jest także rząd USA, ponieważ milioner jest jednym z bossów narkotykowego świata. Sytuacja bardzo szybko wymyka się spod kontroli, w czym duży udział mają problemy osobiste głównego bohatera.

Na ekranach poza Nicolasem Cagem (Skarb narodów, Pocałunek wampira, Zostawić Las Vegas) zobaczymy także Pedro Pascala (Gra o Tron, Mandalorian, Narcos), Neila Patricka Harrisa (Martix Zmartwychwstania, Jak poznałem waszą matkę, Doogie Howser: lekarz medycyny), Tiffany Haddish (Laski na gigancie, Jak boss), Sharon Horgan (Wieczór gier, Gry weselne) oraz Paco Leóna (Dom kwiatów, Puk puk). Reżyserem i jednym ze scenarzystów filmu jest Tom Gormican, który do tej pory wyreżyserował jedynie film Ten niezręczny moment. Drugim ze scenarzystów jest natomiast Kevin Etten (Gotowe na wszystko, Workaholics).

Zobacz również:

  • Tych filmów wkrótce zabraknie w ofercie Netflix!
  • Brooklyn 9-9 z 7 sezonem na Netflix. Kiedy premiera?

Światowa premiera Nieznośnego ciężaru wielkiego talentu zaplanowana jest na 22 kwietnia 2022 roku.

"Nieznośny ciężar wielkiego talentu"

  • Kraj produkcji: Stany Zjdenoczone
  • Reżyseria: Tom Gormican
  • Scenariusz: Tom Gormican, Kevin Etten
  • Gatunek: komedia, dramat
  • Obsada: Nicolas Cage, Pedro Pascal, Sharon Horgan, Ike Barinholtz, Alessandra Mastronardi, Jacob Scipio, Lily Sheen, Neil Patrick Harris, Tiffany Haddish
  • Data premiery: 22 kwietnia 2022

Zobacz także: Premiera kolejnego filmu z serii "Szybcy i wściekli" przesunięta!