Oto efekt współpracy Oppo i Kodak. Wygląda rewelacyjnie!

Producent zamierza już niedługo oficjalnie zaprezentować Oppo Find X3 Pro Photographer Edition.

Fot. Oppo

Wczoraj informowaliśmy was o współpracy, jaką chiński producent smartfonów Oppo nawiązał ze znaną w świecie fotografii firmą Kodak. Dziś wiemy już, jakie będą pierwsze efekty tej kolaboracji.

Oficjalne konto Oppo na chińskim portalu społecznościowym Weibo pokazało nam pierwsze oficjalne grafiki, przedstawiające smartfon, który powstał z połączenia sił dwóch producentów. Będzie nim Oppo Find X3 Pro Photographer Edition. Smartfon ma zostać oficjalnie zaprezentowany podczas wydarzenia, które odbędzie się 16 września w Chinach. W trakcje eventu producent ma także zamiar przedstawić nam oprogramowanie ColorOS 12, które będzie nakładką na nowego Androida 12.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [22.09.2021]
  • Oppo i Kodak łączą siły. Oto limitowana edycja Find X3 Pro
Oto efekt współpracy Oppo i Kodak. Wygląda rewelacyjnie!

Fot. Oppo

Oto efekt współpracy Oppo i Kodak. Wygląda rewelacyjnie!

Fot. Oppo

Oto efekt współpracy Oppo i Kodak. Wygląda rewelacyjnie!

Fot. Oppo

Współpraca producentów smartfonów oraz zestawów fotograficznych nie jest na rynku niczym nowym. Wiele firm już w przeszłości decydowało się na tego typu zabiegi. Jako przykłady możemy tutaj podać samą firmę Kodak, która jeszcze w lipcu na podobnych zasadach nawiązała współpracę z realme oraz trwającą już od kilku lat kolaborację Zeiss oraz vivo.

Czym będzie charakteryzował się nowy Oppo Find X3 Pro Photographer Edition? Przede wszystkim odświeżonym designem. Jego plecki wykonany z połączenia czarnej skóry i srebrnego panelu na górze, przywołującego wygląd Kodaka 35. Do smartfona zostanie także dołączone etui o tym samym wyglądzie. Pudełko, w którym urządzenie będzie dostarczone będzie miało owalny kształt, także nawiązujący do ikonicznego już pokrowca na aparat.

Poza tym będzie to ten sam smartfon, co podstawowy Oppo Find X3 Pro. Spodziewamy się więc procesora Qualcomm Snapdragon 888, przynajmniej 8 GB RAM, ogromnego wyświetlacza o przekątnej 6,7 cala, 120 Hz częstotliwości odświeżania i rozdzielczości 1440p.

Niestety, ale mamy też złe wiadomości, ponieważ nowa edycja smartfona ma być, przynajmniej na razie, dostępna jedynie w Chinach.

Źródło