Oto pierwsze prawdziwe zdjęcia Galaxy Note 20 Ultra! Czy warto czekać?

Do sieci przedostały się właśnie pierwsze, prawdziwe zdjęcia czarnego Samsunga Galaxy Note 20 Ultra. Jak wygląda flagowy smartfon z Korei?

O Samsungu Galaxy Note 20, a w szczególności jego lepszej wersji - Galaxy Note 20 Ultra wiemy już prawie wszystko. Ostatnimi czasy sam producent czysto przypadkowo potwierdził, jak wyglądać będzie nadchodzący smartfon. Od tego momentu nie minęło wiele dni, a w internecie pojawiły się pierwsze, prawdziwe fotografie Samsunga Galaxy Note 20 Ultra w wersji produkcyjnej.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Zdjęcia topowego smartfona Samsunga zostały udostępnione przez znanego youtubera za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter.

Na fotografiach udostępnionych przez @jimmyispromo widać najdroższego Samsunga Galaxy Note 20 Ultra w czarnej, błyszczącej wersji kolorystycznej. Na urządzeniu leży również nowy rysik S-Pen, który nie różni się wizualnie od tego dołączanego do obecnie sprzedawanych modeli z rodziny Galaxy Note 10.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to znacząco wystająca, prostokątna obudowa obiektywów umieszczona w lewym, górnym rogu obudowy. Jej wygląd mocno przypomina rozwiązanie zastosowane przez Huawei w modelach z rodziny P40.

Front urządzenia wygląda dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Samsung jeszcze bardziej ograniczył ramki okalające ekran. Wyświetlacz posiada nieco zaokrąglone rogi i niewielkie wycięcie na kamerkę do selfie. Niestety na zdjęciach widać, że na rogach ekran zmienia swój odcień. To typowa przypadłość zagiętych paneli AMOLED. Mamy nadzieję, że w egzemplarzach, które pojawią się w sklepach degradacja kolorów nie będzie, aż tak widoczna.

Samsung zdecydował się także na przeniesienie przycisków. W Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 przycisk zasilania oraz przyciski do regulacji głośności znajdą się na prawej krawędzi.

W oddzielnym poście @jimmyispromo informuje, że Samsung Galaxy Note 20 trafi na rynek z zainstalowanym Androidem 10 oraz nakładką One UI 2.5.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy Note 20 znajdziesz tutaj.

Sprawdź, ile kosztuje najtańszy smartfon z rysikiem S-Pen - Galaxy Note 10 Lite