Oto realme GT Neo2T. Świetne parametry i jeszcze lepsza cena!

W trakcie dzisiejszej prezentacji realme pokazało kilka ciekawych urządzeń. realme GT Neo2T oferuje ciekawe parametry w atrakcyjnej cenie, ale niestety nie kupimy go w Polsce.

Fot. materiały producenta

Podczas dzisiejszego wydarzenia, które odbyło się w Chinach, realme zaprezentowało swoje kolejne urządzenia. Wśród premier znalazły się pierwszy smartwatch w krótkiej historii firmy: realme Watch T1 oraz dwa smartfony: realme GT Neo2T oraz realme Q3s. W chwili obecnej oba urządzenia będą dostępne jedynie w Chinach.

Nie możemy powiedzieć, realme GT Neo2T jest do końca nowym smartfonem. Jest to kolejna odsłona znanej już, także w Polsce serii GT. Czym tym razem będzie się wyróżniać spośród poprzedników? Przede wszystkim nowa jest jednostką napędzająca smartfona. Za jego odpowiednio wydajną pracę odpowiedzialny będzie procesor MediaTek Dimensity 1200. Telefon dostępny będzie w dwóch wariantach z 8/12 GB pamięci RAM oraz 128/356 GB pamięci masowej.

Zobacz również:

Oto realme GT Neo2T. Świetne parametry i jeszcze lepsza cena!

Standardowo już dla realme, telefon posiada wysokiej jakości wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,43 cala, który charakteryzuje się 120 Hz częstotliwością odświeżania, rozdzielczością 1080 x 2400 pikseli i maksymalną jasnością nawet 1000 nitów.

Standardowo w przypadku smartfonów oferujących wysoką wydajność pracy w stosunkowo niewielkiej cenie, ucierpiały aparaty. Z tyłu znajdziemy 64 MP jednostkę główną, obok której znajdziemy 8 MP aparat szerokokątny oraz 2 MP aparat makro. W wycięciu w wyświetlaczu znalazło się natomiast miejsce dla 16 MP aparatu selfie.

Telefon posiada baterię o pojemności 4500 mAh, która wspiera najnowszą technologię szybkiego ładowania realme mocą 65 W. Całość pracować będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 11 z nakładką Realme UI 2.0.

Pierwsze zamówienia mieszkańcy Chin będą mogli złożyć już jutro, a urządzenie na półki sklepowe trafi dokładnie 1 listopada. Na ten moment nie wiemy jednak czy i kiedy ten smartfon trafi do Polski oraz na inne światowe rynki. Mieszkańcy Państwa Środka za realme GT Neo2T zapłacą 2099 yuanów, czyli niecałe 1300 złotych.

Zobacz także: Realme GT - ten smartfon zabija drogie flagowce! [RECENZJA]