Otwarta beta Warhammer 40K: Dawn Of War II

Firma Relic Entertainment udostępniła wersję beta strategii czasu rzeczywistego Warhammer 40000: Dawn of War II, dzięki której każdy chętny może przetestować tryb sieciowy gry. Testową wersję gry można pobrać za pomocą systemu Steam.

Zgodnie z zapowiedziami firmy Relic, rozpoczęły się testy trybu sieciowego gry Warhammer 40K: Dawn Of War II. Mogą wziąć w nich udział wszyscy chętni. Wersję beta gry można pobrać za pomocą usługi Steam, co wiąże się z instalacją i rejestracją w tym systemie. Otwarte testy potrwają do 19 lutego. To w zupełności wystarczy, bowiem już dzień później gra pojawi się na naszym rynku.

Otwarta beta Warhammer 40K: Dawn Of War II

Druga część Dawn Of War jest strategią czasu rzeczywistego, której akcja dzieje się w uniwersum Warhammera 40K. Przenosimy się więc w 41 tysiąclecie, gdzieś na krańce galaktyki. W grze wieloosobowej będziemy mogli pokierować losami jednej z czterech ras. Dawn Of War II udostępni także epicką kampanię dla pojedynczego gracza. Produkcja korzysta z ulepszonego silnika Essence Engine 2.0 wykorzystanego między innymi w Company of Heroes.