Outlander, sezon 7. Kiedy nowe odcinki w serwisie Netflix? Harmonogram premier

Pierwsza połowa 7. sezonu „Outlandera” zbliża się do końca. Sprawdź, kierdy pojawi się kolejne odcinki jednego z najpopularniejszych seriali przygodowych.

fot. Starz

Siódmy sezon Outlandera został oparty na dwóch powieściach Diany Gabaldon – Tchnienie śniegu i popiołu oraz Kość z kości. Tym razem fabuła osadzona jest w czasie amerykańskiej wojny o niepodległość. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wielkimi wydarzeniami historycznymi, ale również z osobistymi problemami i dramatami.

Najważniejsze pytanie dotyczy oczywiście losu Claire, która w zakończeniu 6. sezonu serialu została niesłusznie oskarżona o zabójstwo Malvy. Nowe odcinki Outlandera będą dostępne w serwisie Netflix – koniecznie sprawdźcie daty ich premier.

Zobacz również:

 • Outlander – sezon 7. Fabuła, obsada, data premiery, czyli wszystko, co wiemy o serialu

Outlander 7 – odcinek 1. już na Netfliksie (17.06.2023)

Odc. 1. Dobrze stracone życie

Claire ma zostać powieszona za morderstwo, ale Jamie chce zrobić wszystko, by ją ocalić. Jako znana uzdrowicielka, kobieta – wciąż jako więźniarka – zostaje wezwana do trudnego porodu...

Outlander 7 – odcinek 2. już na Netfliksie (24.06.2023)

Odc. 2. Najszczęśliwsze miejsce na Ziemi

Na jaw wychodzi straszna prawda o Malvie. Życie nowonarodzonego dziecka może uratować tylko jedno: podróż w czasie przez kamienny krąg. Claire konfrontuje się z innym podróżnikiem w czasie, co prowadzi do tragedii...

Outlander, sezon 7. Kiedy nowe odcinki w serwisie Netflix? Harmonogram premier

fot. Starz

Outlander 7 – odcinek 3. już na Netfliksie (01.07.2023)

Odc. 3. Śmierci, próżno się pysznisz

Rogerowi i Briannie udaje się przedostać do XX wieku. Claire i Jamie ratują się z pożaru we Fraser’s Ridge, ale cały ich dobytek zostaje zniszczony. Lizzie, Josiah i Kezeiah oferują im swoją pomoc.

Outlander 7 – odcinek 4. już na Netfliksie (08.07.2023)

Odc. 4. Niesłychanie zawstydzająca kobieta

W 1980 roku Brianna i Roger remontują Lallybroch. W XVIII wieku William otrzymuje ważne zadanie dostarczenia listów. Podczas swojej wyprawy spotyka Iana. Claire i Jamie marzą o powrocie do Szkocji, ale ich plany napotykają na przeszkodę.

Outlander, sezon 7. Kiedy nowe odcinki w serwisie Netflix? Harmonogram premier

fot. Starz

Outlander 7 – odcinek 5. już na Netfliksie (15.07.2023)

Odc. 5. Singapur

Jen i Mandy bawią się na cmentarzu przy Lallybroch. Brianna rozpoczyna nową pracę i trafia na niepokojące znalezisko. W przeszłości William podróżuje do Albany. Ian ma dostarczyć list do przywódców plemienia Mohawk. W Ticonderoga Claire popada w konflikt z innym chirurgiem.

Outlander 7 – odcinek 6. już na Netfliksie (22.07.2023)

Odc. 6. Tam, gdzie spotykają się wody

Jaime i cała załoga muszą uciekać z Fortu Ticonderoga. Claire zostaje schwytana przez Anglików. William ma szansę okazać wdzięczność pani Fraser i Ianowi. W 1980 roku Roger otrzymuje ciekawą propozycję od dyrektora szkoły, do której chodzi Jemmy.

Harmonogram premier kolejnych odcinków:

 • Odc. 7. – 29 lipca
 • Odc. 8. – 5 sierpnia
 • Odc. 9. – 2024
 • Odc. 10. – 2024
 • Odc. 11. – 2024
 • Odc. 12. – 2024
 • Odc. 13. – 2024
 • Odc. 14. – 2024
 • Odc. 15. – 2024
 • Odc. 16. – 2024

Zobacz także:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: