Outriders – Jak zmienić klasę postaci?

Zastanawiacie się jak zmienić klasę postaci podczas zabawy w Outriders? Podpowiadamy.

Outriders oferuje nam do wyboru cztery klasy postaci - Piromantę, Manipulanta, Niszczyciela oraz Technomantę. Każda z nich jest na tyle wyjątkowa, że z pewnością wielu graczy będzie chciało rozwinąć więcej niż jednego bohatera.

Wielu graczy zastanawia się czy możliwe jest przełączanie się pomiędzy klasami w ramach jednej postaci, w dowolnym momencie rozgrywki. Odpowiadamy – niestety nie. Chcąc wypróbować nową postać zmuszeni jesteśmy stworzyć ją od podstaw i zacząć przygodę od nowa. Na pocieszenie pozostaje nam wiadomość, że w przypadku drugiej i każdej kolejnej postaci możemy pominąć prolog, tak aby szybciej wkroczyć do właściwej zabawy.

Studio People Can Fly jest świadome tego, iż gracze mogą chcieć posiadać więcej niż jednego bohatera, dlatego też zadbali o szereg dodatkowych opcji.

Przede wszystkim gra posiada aż 6 slotów na postacie, oznacza to, że możemy stworzyć bohatera z każdej klasy i wciąż posiadać spory zapas.

Co jeszcze bardziej istotne, wszystkie nasze postacie dzielą ze sobą przedmioty, w tym bronie i elementy wyposażenia. Wspólną, „dzieloną” skrzynię odblokujemy wraz z postępami w grze, ale gwarantujemy wam, iż nie będziecie musieli długo czekać na możliwość skorzystania z niej.

Outriders – Jak zmienić klasę postaci?

Jeśli zastanawiacie się, którą klasą postaci rozpocząć zabawę w Outriders to skorzystajcie z naszego poradnika, który wyjaśnia wszystkie niuanse dostępnych w grze bohaterów.

Outriders jest obecnie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X / S. Warto dodać, że posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą pobrać grę bez żadnych dodatkowych opłat na konsolach Xbox i urządzeniach mobilnych z Androidem (w ramach xCloud).