Overwatch - ujawniono nowego bohatera!

Blizzard postanowił zaprezentować nam dzisiaj najnowszego bohatera, który już niebawem zawita do Overwatch.

Niespełna dwa tygodnie temu, w materiale do społeczności Overwatch, Jeff Kaplan - lider zespołu odpowiedzialnego za drużynową strzelankę Blizzarda, zdradził, że na nową postać będziemy musieli poczekać dłużej niż zwykle. Tymczasem już dzisiaj udostępniono film prezentujący historię nowego bohatera. Sigma, bo o nim mowa, będzie reprezentował klasę postaci "tank". Tak oto twórcy gry przedstawiają nam nowego bohatera:

Poznajcie ekscentrycznego astrofizyka, który pragnie zgłębić tajemnice wszechświata – nie zdając sobie przy tym sprawy z tego, że staje się żywą bronią. Przedstawiamy Sigmę!

Niestety w tej chwili, to wszystko co wiemy na temat nowego herosa. Jego historię przybliża nam opublikowany dzisiaj materiał.

Gracze Overwatch nie mogą narzekać ostatnio na nudę. Dzisiaj ogłoszono 31 bohatera, a od niemal tygodnia trwa sezonowe wydarzenie "Letnie Igrzyska 2019", w którym do zdobycia jest wiele unikatowych nagród, w tym skórki dla postaci. Pamiętajcie jednak, że trzeba się spieszyć "Letnie Igrzyska 2019" potrwają jeszcze tylko dwa tygodnie.

Zobacz również: