PC Tools wydało nowe wersje programów zabezpieczających

Firma PC Tools przedstawiła właśnie nowe produkty zapewniające bezpieczeństwo i poprawiające wydajność komputera. Mowa tu o programach Internet Security i Performance Toolkit oraz o ich okrojonych wersjach. Przeznaczone są one dla komputerów pracujących pod kontrolą systemów Windows i Mac.

PC Tools wydało nowe wersje programów zabezpieczających

PC Tools - nowe produkty

PC Tools Internet Security ma zapewniać skuteczną ochronę przed wszystkimi typami zagrożeń w internecie. Producent mówi, że jego produkt zabezpieczający chroni także przed atakami niezwiązanymi ze złośliwym oprogramowaniem, które próbują wyłudzić dane finansowe i osobowe (phishing). Oprócz tego, w nowej wersji pakietu zabezpieczającego zastosowano algorytm skanowania oparty na chmurze.

PC Tools Performance Toolkit jest natomiast zestawem narzędzi służących do przyśpieszania pracy komputera za pomocą jego oczyszczania i optymalizacji. Jego twórca informuje, że naprawia błędy systemu, odzyskuje utracone pliki, skraca czas uruchamiania i zamykania systemu, usuwa zduplikowane pliki oraz optymalizuje alokację danych. Jest więc tradycyjnym przedstawicielem swojego gatunku.

Zobacz również:

  • Apple AirTagi pomogły w kradzieży aut!

Zobacz też: Programy antywirusowe (download)

Produkty firmy PC Tools są płatne. Internet Security kosztuje 107,06 PLN, a jego okrojona wersja Spyware Doctor z modułem AntiVirus 85,68 PLN. Performance Toolkit jest dostępny w cenie 85,68 PLN, a okrojona wersja Registry Mechanic 64,25 PLN. Aby nie kupować kota w worku można skorzystać z opcji wypróbuj bezpłatne skanowanie dostępnej na stronie PC Tools. Warto z niej skorzystać i sprawdzić, czy program rzeczywiście nam odpowiada.