PC World 1/2012 - nowy numer już w sprzedaży!

Styczniowy numer magazynu PC World wydany. Tradycyjnie na czytelników czeka duża dawka testów i recenzji sprzętu, oprogramowania i usług sieciowych, jak również poradniki i warsztaty.

Styczniowy PC World testami stoi. W wydaniu znajdziesz testy pierwszych modeli urządzeń z najnowszej kategorii laptopów: ultrabooki. Oceniliśmy ich wydajność oraz czas pracy na baterii, a ogólne możliwości porównaliśmy z innymi komputerami przenośnymi. Ponadto sprawdziliśmy czy warto zainwestować w procesor Intel Sandy Bridge-E (układy te to ulepszone wersje jednostek Sandy Bridge, wprowadzonych na rynek w styczniu 2011 roku; oferują zupełnie nową podstawkę LGA 2011, są też łatwiejsze w podkręcaniu).

Sporo miejsca poświęciliśmy smartfonom (przetestowaliśmy najnowsze modele takich urządzeń i stworzyliśmy ranking najciekawszych konstrukcji) oraz cyfrowym lustrzankom. Spróbowaliśmy znaleźć odpowiedź na pytanie czy aparaty te, mimo że nadal są najlepszym narzędziem do fotografowania, przetrwają próbę czasu i rywalizację z innymi konkurencyjnymi konstrukcjami.

W najnowszym PC Worldzie zamieściliśmy też poradnik jak wybrać czytnik e-książek. Jeżeli lubisz czytać w podróży, ale przewożenie kilkusetstronicowych ksiąg staje się dla ciebie męczące, rozważ kupno czytnika e-booków. W artykule wymieniamy najważniejsze elementy specyfikacji dobrego czytnika i wskazujemy najlepsze dostępne na rynku urządzenia.

Dodatkowym atutem numeru jest sporządzony przez redakcję ranking Produkt Roku, w którym znajdziesz 100 najlepszych urządzeń, technologii, aplikacji i usług 2011 roku.

Obejrzyj zwiastun i zdobądź więcej informacji o zawartości wydania PC World 1/2012: