PC World 2/2009 - 10 najważniejszych powodów, dla których warto go mieć

Na rynku jest już najnowszy PC World 2/2009. Oto 10 powodów, dla których warto go mieć.

Nie byłoby pisma komputerowego - czy jakiegokolwiek innego - bez jego czytelników. Najnowszy PC World 2/2009 to efekt współpracy redakcji z Wami: internautami, czytelnikami, prenumeratorami. Mamy nadzieję, że tę wzajemną interakcję widać w doborze płytowych hitów i tematów:

TEMATY NUMERU

PC World 2/2009 - co na DVD?

1. Zbiór absolutnie niezbędnych aplikacji na DVD:

-- EASEUS Data Recovery Wizard Professional - profesjonalne odzyskiwanie danych (pełna wersja).

-- Nidesoft DVD Ripper Suite - błyskawiczne zgrywanie i konwersja płyt DVD (pełna wersja)

-- Systweak Photo Studio - łatwa edycja i fotoretusz zdjęć (pełna wersja).

-- Nero 9 - nagrywanie płyt CD/DVD po nowemu. Kochaj albo rzuć, przetestować warto.

-- CodeGear Delphi 2009, CodeGear C++ Builder 2009 - najnowsze wersje legendarnych środowisk dla programistów.

A oprócz nich jeszcze 125 innych aplikacji w wersjach pełnych i testowych. Oprogramowanie o wartości 381 zł!

Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

2. Kłopoty z Windows? Sięgnij po pomoc (s. 18) - zbiór wypróbowanych porad i narzędzi uprzyjemniających pracę z Windows XP i Vistą. A w tym wyłączanie bezużytecznych usług, usuwanie zablokowanych plików, rozwiązanie problemów z literami napędów czy błyskawiczne odśmiecanie systemu. (artykuł w wersji online)

3. YouTube + Wrzuta - ściągaj filmy i MP3 (s. 24) - 50 narzędzi do ściągania filmów z YouTube i Wrzuty, rozwiązanie problemów, które mogą pojawić się podczas odtwarzania, wypróbowane aplikacje pozwalające na konwersję filmów na komórki. (artykuł w wersji online)

SYSTEMY & PROGRAMY

4. W co wyposażyć mały komputer? (s. 30) - skoro mamy megatest netbooków (poniżej), nie mogło zabraknąć opisu najlżejszych i najszybszych aplikacji, które powinny śmigać nawet na bardzo słabych lub bardzo starych komputerach - w tym także na netbookach. (artykuł w wersji online)

PC World 2/2009 - 10 najważniejszych powodów, dla których warto go mieć

Okładka magazynu PC World 2/2009

5. Automatyczne aktualizowanie aplikacji - przegląd 5 najlepiej wykonanych aplikacji dbających o aktualność systemu Windows oraz zainstalowanych w nim aplikacji. (artykuł w wersji online)

SPRZĘT & OSPRZĘT

6. Megatest netbooków (s. 68) - największy w Polsce test netbooków, w tym szeroko reklamowanego już Samsunga NC10 znajdującego się w ofercie Plusa oraz konkurencyjnych modeli Ery i Orange. Dobrze wiemy, że te maszynki są piękne, ale niektórzy producenci zaczynają w nich stosować sztuczki rodem z rynku laptopów. (artykuł w wersji online)

7. Sztuka oszustwa - monitory 3D (s. 54) - najciekawsze informacje na temat klasycznej stereoskopii, metody anaglifowej i najnowszych wynalazków producentów monitorów (w tym firm Philips, Viewsonic i Sharp), aż do monitorów holograficznych, w tym stosujących technologię TTVW. (artykuł w wersji online)

8. NVIDIA kontra ATI - co rusz słyszymy o kolejnym przełomowym GPU. Niestety, często te supernowości to odgrzewane kotlety podane na nowym półmisku. Wzięliśmy sobie do serca Wasze rozterki podczas zakupów i przeprowadziliśmy testy, które wyłaniają prawdziwego lidera rynku kart graficznych. (artykuł w wersji online)

INTERNET & BEZPIECZEŃSTWO

9. RapidShare rządzi - wszystko o RapidShare, największym współczesnym konkurencie P2P, porównanie cen za konta, rozwiązanie kwestii legalności zamieszczanych tam filmów, MP3 i programów oraz zestawienie z 18 innymi portalami stanowiącymi konkurencję dla RS. (artykuł w wersji online)

10. Gotówka od internauty - social-lending w praktyce, czyli najlepsze sposoby na pożyczanie pieniędzy od innych internautów - bez udziału banków i instytucji parabankowych (np. Provident). (artykuł w wersji online)

Już w sprzedaży - sprawdź nas!