"PC World 7/2018" w sprzedaży. Tanie smartfony, procesory dla gracza, monitory dla profesjonalistów

W najnowszym wydaniu magazynu "PC World" publikujemy wyniki testów wybranych modeli smartfonów do 1500 zł, monitorów do profesjonalnych zastosowań w projektowaniu grafiki oraz hulajnóg elektrycznych. Wskazujemy także najlepsze procesory dla graczy i zaglądamy pod maskę samochodów autonomicznych, by przyjrzeć się stosowanym w nich technologiom.


"PC World 7/2018" w sprzedaży. Tanie smartfony, procesory dla gracza, monitory dla profesjonalistów

PC World 7/2018. Testy

Jaki smartfon za 1500 zł. Topowe modele smartfonów rozbudzają emocje wyśrubowanymi specyfikacjami i możliwościami, ale gdy przychodzi do zakupów, to najczęściej wybieramy urządzenia bardziej przystępne, ze średniej półki cenowej. Wiele z nich jest wzorowanych na topowych wersjach zachowując przy tym akceptowaną cenę. Takie urządzenia ponownie zagościły w naszym laboratorium testowym.

Monitor dla zawodowca. Przeprowadziliśmy test najciekawszych monitorów dla zawodowców, pamiętając o różnych oczekiwaniach fotografów, grafików i projektantów.

Hulaj, noga!. Świat pokochał elektro-mobilność w miniaturowym wydaniu. Rekreacyjne deski, deskorolki i monocykle można kupić w każdej galerii handlowej. Moda na elektryczne pojazdy zbiegła się z renesansem hulajnóg, a połączenie tych dwóch kierunków okazało się niezwykle praktyczne. Sprawdziliśmy co oferują modele elektrycznych hulajnóg, dostępne na rynku.

PC World 7/2018. Poradniki i przeglądy

  • HDMI. Przewodnik po kablach i usterkach. Rozwiewamy mity i nieporozumienia dotyczące interfejsu HDMI. Rradzimy, jak poradzić sobie z typowymi problemami.
  • Soundbary, czyli z kiepskim dźwiękiem za bary. Sprawdziliśmy ostatnie nowości w segmencie belek grających.
  • Pamięć RAM – co trzeba o niej wiedzieć. Ile RAM-u potrzebujesz, kiedy można zastosować szybsze pamięci RAM, jak sprawdzić czy RAM działa prawidłowo? O tym w naszym poradniku.
  • Najlepsze procesory dla graczy. Jak wybrać procesor do gier? Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które w lepszy lub gorszy sposób mogą sprawować się w tych zastosowaniach.
  • Intel Hades Canyon: mini-PC dla graczy. Intel wprowadził na rynek kolejną edycję swoich mini PC NUC o kodowej nazwie Hades Canyon, wyposażonych w procesory Kaby Lake G.
  • Autonomicznie, czyli jak. Opisujemy, jak działa autonomiczny pojazd, w jaki sposób może samodzielnie się poruszać i czy zapewnia bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

PC World 7/2018. Strefa biznesu

  • NAS w małej firmie. Oferta serwerów NAS obejmuje urządzenia przeznaczone dla różnych grup odbiorców. Jak dobrać model przydatny dla MŚP.
  • Hosting współdzielony AD 2018. Branżę hostingową napędzają dziś takie tematy jak RODO, HTTP/2 i DNSSEC.
  • Pani fakturka. Dzięki naszemu przeglądowi każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie dobry program do fakturowania.
  • Druk na wynajem. Na czym polega outsourcing druku, jak kształtują się ogólne tendencje na rynku, jakie firmy świadczą tego typu usługi oraz co jest wliczone w cenę.

"PC World" 7/2018 jest dostępny do nabycia w salonach prasowych w formie drukowanej jak również jako PDF w kiosku IDG.