PC World 9/2011 - zobacz hity wrześniowego numeru magazynu!

Już wkrótce oddamy w wasze ręce numer 9/2011 PC Worlda. Znajdziecie w nim wiele ciekawych artykułów, z których dowiecie się np. jak stawiać pierwsze kroki w serwisie społecznościowym Google+ oraz jak zadbać o baterię laptopa, aby przedłużyć jej żywotność.


Jak co miesiąc, przygotowaliśmy dla was kolejne wydanie naszego czasopisma. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby 9. numer PC Worlda zawierał wiele ciekawych artykułów oraz szereg przydatnych porad i testów. W piśmie znajdziecie jak zawsze pokaźną porcję interesujących informacji z zakresu sprzętu, Internetu i oprogramowania.

Co ciekawego w nowym numerze? Zobacz wideo:

Planujący zakup laptopa będą mogli zapoznać się z wnikliwym testem notebooków w cenie do 2500 złotych i sprawdzić możliwości zwycięskich modeli. Przygotowaliśmy też zestaw porad pozwalających m.in przedłużyć żywotność montowanych w laptopach baterii.

Dla wszystkich osób zagubionych w gąszczu technicznego żargonu, którym operują sprzedawcy telewizorów przygotowaliśmy artykuł stanowiący nieocenioną kopalnię wiedzy z tego zakresu i gwarancję udanego zakupu. Podpowiadamy również, czy warto iść z nurtem nowej generacji telewizorów oferujących niewiarygodnie cienkie obudowy oraz możliwość wyświetlania obrazu 3D i przeglądania Internetu.

Zdecydowaliśmy się ponadto na przeprowadzenie konfrontacji pomiędzy tabletami dwóch zwaśnionych firm. Zapraszamy w związku z tym do obejrzenia pojedynku: Apple iPad 2 kontra Samsung Galaxy Tab 10.1.

Internet i Bezpieczeństwo

Podpowiadamy, jak skorzystać z internetowej usługi polegającej na tworzeniu cyfrowego testamentu oraz jak stawiać pierwsze kroki w najnowszym rywalu Facebooka, czyli serwisie społecznościowym Google+.

Systemy i programy

Przyjrzeliśmy się najpopularniejszym menedżerom wirtualnych napędów. Są to przecież bardzo przydatne narzędzia, które eliminują konieczność instalowania dodatkowych urządzeń i przyspieszają pracę.

Zajęliśmy się także tak istotnym zagadnieniem jak tworzenie kopii zapasowych. Warto się mu przyjrzeć, aby później nie żałować straconych bezpowrotnie ważnych informacji.

Know-How

Jak co miesiąc, w dziale tym zawarliśmy szereg przydatnych porad. Tym razem znajdziecie tutaj informacje odnośnie możliwości zdefiniowania w Windows indywidualnych klawiszy szybkiego dostępu oraz otrzymacie gotowy zestaw skrótów klawiszowych pozwalających na szybszy dostęp do najczęściej używanych poleceń.

Temat numeru

Pozostał jeszcze główny punkt programu - temat numeru, który powinien przypaść do gustu użytkownikom borykającym się z problemem starzejącego się komputera. Nie zapomnieliśmy również o nowym roku szkolnym. Rodzice planujący zakup komputera dla swojej pociechy mogą więc liczyć na nasze wskazówki, w których wyjaśniamy na co zwrócić uwagę, aby przygotować w domu odpowiednie komputerowe stanowisko pracy dla ucznia.

Niespodzianka "czai się" również na dołączonej do magazynu płycie DVD...

PC World 9/2011 w sprzedaży już od 16 sierpnia!