PC World PRO

Pojawił się pierwszy numer dwumiesięcznika PCWK PRO, który przygotowaliśmy z myślą o zaawansowanych czytelnikach naszego magazynu. Nowy tytuł ma być encyklopedia wiedzy na temat technologii, uzupełniającej wiadomości na temat rozwiązań stosowanych przez producentów sprzętu i oprogramowania, testowanego w regularnych wydaniach PCWK.

Jedno jest pewne – to nie jest materiał dla początkujących, a nawet średniozaawansowanych. W pierwszym numerze drążymy do maksimum tematykę wewnętrznych elementów komputerów PC. Informacje, które znajdziecie w PCWK PRO są maksymalnie aktualne. Wiele z nich dotyczy produktów, technologii, które nie pojawiły się jeszcze na rynku, a zadebiutują na nim w ciągu najbliższego roku. PCWK PRO powstało na wniosek wielu czytelników, którzy czytają regularne wydania PCWK od wielu lat i razem z redakcją regularnie wzbogacają swoją wiedzę techniczną. Dla nich informacje ze źródła podstawowego nie zawsze są w 100% satysfakcjonujące i wystarczająco dokładne. Teraz będą mieli okazje dowiedzieć się więcej z tekstów pisanych bez jakichkolwiek kompromisów. Jeśli ich nie zrozumieją to trudno - pismo jest kierowane do użytkowników PROfesjonalnych i takie ma pozostać.

W pierwszym wydaniu przybliżamy bardzo szeroka tematykę, min.: konstrukcje 64-bitowych procesorów AMD Athlon 64 i Opteron w porównaniu do 64-bitowych układów Intela, piszemy o chłodzeniu, podkręcaniu systemów, płytach głównych, pamięciach RAM i kartach graficznych. Tematyka jest bardzo szeroka i obejmuje kilkaset zagadnień.

Pełen spis treści znajdziecie pod następującym adresem: http://www.pcworld.pl/pro .

Pamiętajcie, ze PCWK PRO to nie tylko kompendium wiedzy o produktach już istniejących, lecz także poważne i fachowe spojrzenie na sytuację rynkową, której można spodziewać się w tym i przyszłym roku.


Zobacz również