PC World Testy - Twój pomocnik w zakupach

Wystartowała nowa wersja serwisu produktowego PC World Testy. Odświeżona szata graficzna i nowe funkcje sprawiają, że przeglądanie setek produktów jest proste i przyjemne. W zestawieniu znajduje się ponad 1600 urządzeń i programów, które pogrupowane są w 21 kategorii głównych. Nasi eksperci dołożyli wszelkich starań aby były rzetelnie opisane i ocenione. Nasz ranking z pewnością pomoże wszystkim w dokonaniu trafnego wyboru i utwierdzeniu się w swojej decyzji przed zakupem sprzętu lub oprogramowania.

Zobacz nową wersję serwisu PC World Testy

PC World Testy - Twój pomocnik w zakupach

PC World Testy

W porównaniu ze starą wersją diametralnej zmianie uległa szata graficzna, rozmieszczenie poszczególnych elementów w serwisie oraz nazwa. Dawny Ranking Produktów nazywa się teraz PC World Testy. Dodano także sporo nowych funkcji. Jedną z najprzydatniejszych są filtry. Dzięki nim użytkownik może przeglądać wyłącznie te produkty, które spełniają zadane kryteria. Dla każdej kategorii przygotowany został inny zestaw filtrów. Po określeniu interesujących parametrów znacząco skraca się lista przedmiotów, co ułatwia jej przeglądanie.

Dostępna jest także opcja sortowania. Standardowo produkty ułożone są według ocen redakcyjnych ekspertów. Możemy to jednak łatwo zmienić i sami wybrać w jakiej kolejności chcemy oglądać modele, którymi jesteśmy zainteresowani.

PC World Testy - Twój pomocnik w zakupach

PC World Testy

W nowej wersji znacznie lepiej wygląda także porównywarka produktów. Tabele są bardziej przejrzyste i czytelne. Znajdują się w nich szczegółowe parametry techniczne oraz wyniki jakie poszczególne modele uzyskały w różnego rodzaju testach. Produkty do porównania pojawiają się w podręcznym zasobniku, który pozwala na łatwy przegląd wybranych urządzeń.

Zmianie uległa także strona konkretnego produktu. Możemy się na niej zapoznać z recenzją opracowaną przez jednego z naszych ekspertów lub z recenzją napisaną przez samych użytkowników serwisu. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni czy wybierając dany produkt wzięliśmy pod uwagę wszystkie istotne parametry możemy zapoznać się z poradnikiem z serii " Jak kupować…" zredagowanym przez ekspertów PC World.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideo prezentacji nowych funkcji serwisu PC World Testy:

Czekamy na wasze opinie na temat nowej odsłony PC World Testy. Swoje uwagi możecie zgłaszać przesyłając do nas listy na adres podany pod linkiem Napisz do redakcji, który znajdziecie w nowym serwisie.