PC World dobrze rockuje

Na pewno pamiętacie naszą wideorelację z otwarcia salonu ElectroWorld. Wielu czytelników w komentarzach zwracało uwagę na trafnie dobrany podkład muzyczny (jednego ze swoich utworów użyczył nam zespół Mort). Śpieszymy poinformować, że kilka nagrań grupy jest już dostępnych do pobrania w naszym dziale FTP Rozrywka.

Mort - okładka płyty "Rapid Development of Elite"

Mort - okładka płyty "Rapid Development of Elite"

Początki Morta sięgają 2000 roku. W listopadzie 2003 r. zespół zakończył prace nad pierwszą oficjalną płytą demo. Krążek zatytułowany został "Rapid Development Of Elite" i zawiera siedem utworów. Więcej informacji znajdziecie na stronie zespołu, dostępnej pod adresem http://mort.rockmetal.art.pl .

Z samą zaś wideorelacją z otwarcia sklepu Electro World możecie zapoznać się w artykule "Szturm na Electro World - wideorelacja".

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich muzycznych dokonań - jeżeli gracie w zespole lub indywidualnie tworzycie muzykę, którą chcielibyście zaprezentować szerszemu gronu odbiorców, przyślijcie ją do nas, a zamieścimy ją w dziale FTP Rozrywka.

Pobierz nagrania grupy Mort


Zobacz również