PC World po nowemu - oceń propozycje zmian

Redakcja "papierowego" PC Worlda od kilku tygodni w pocie czoła pracuje nad nową strukturą naszego magazynu - chcemy, aby stał się bardziej atrakcyjny i bardziej przyjazny dla Czytelników. Naszym najważniejszym doradcą w tej kwestii jesteście Wy - Czytelnicy. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną stronę, na której możecie zapoznać się z propozycjami zmian i wyrazić swoją opinię na temat proponowanych innowacji.

Głównym celem owej reformy jest sprawienie, by nasz magazyn był bardziej atrakcyjny, przyjazny i przydatny dla użytkowników nowych technologii - jednym z sposób na zrealizowanie tego zamierzenia jest silniejsze niż dotychczas zogniskowanie wokół prezentowania i testowania nowych produktów; chcemy też dostarczać więcej porad przydatnych w codziennej (i nie tylko) pracy. Liczymy, że w ten sposób dostarczymy Wam informacji niezbędnych do podejmowania decyzji o zakupie urządzenia czy oprogramowania, a także wskazówek przydanych podczas ich użytkowania.

Na specjalnej stronie możecie zapoznać się z naszymi planami

Na specjalnej stronie możecie zapoznać się z naszymi planami

Ale zmieni się nie tylko treść - zmodyfikujemy również jej układ w magazynie. Nasze zasoby będą w "odświeżonym" magazynie prezentowane w pięciu podstawowych działach:

- Ważne i Ciekawe (tu znajdą się najciekawsze i najważniejsze doniesienia o nowych produktach, o wydarzeniach na rynku, trendach, ludziach itd.).

- Temat numeru (główny temat danego wydania. Przygotowywany specjalnie, przekrojowy, wyczerpujący dane zagadnienie).

- Systemy i Programy (artykuły przekrojowe oraz testy porównawcze i recenzje oprogramowania)

- Sprzęt i Osprzęt (artykuły przekrojowe oraz testy porównawcze i testy krótkie najróżniejszych urządzeń).

- Internet i Bezpieczeństwo (artykuły, testy i recenzje programów i usług sieciowych + materiały z zakresu bezpieczeństwa).

To oczywiście nie koniec zmian - planujemy również zmodyfikowanie szaty graficznej magazynu oraz naszej winiety. Więcej informacji na temat naszych planów znajdziecie na stroniehttp://www.pcworld.pl/ponowemu/ . Umieściliśmy tam m.in. projekty nowych stron oraz winietki, a także liczne ankiety, w których możecie wypowiedzieć się na temat wszystkich proponowanych zmian. Prosimy o Wasze opinie - naprawdę są dla nas niezwykle cenne.

Zmiany zostaną wprowadzone w numerze 10/2008, który ukaże się w połowie września.