PC World zaprasza do uczestnictwa w webinariach

Redakcja PC Worlda przygotowuje dwa nowe webinaria. Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w naszych e-seminariach. Naprawdę warto!

Pierwsze z webinariów poświęcone jest problematyce pisania tekstów, które będą notowane wysoko w wyszukiwarce Google. W trakcie szkolenia zajmiemy się między innymi kwestią wyboru słów kluczowych w procesie tworzenia treści. Pokażemy także jak je dobierać oraz jakie mają one znaczenie dla pozycjonowania danego artykułu w najpopularniejszej wyszukiwarce. Wbrew pozorom, pisanie tekstów zgodnych z polityką Google nie jest banalną czynnością, dlatego tym bardziej zapraszamy na webinarium zatytułowane "Jak pisać teksty, które polubi Google". Odbędzie się ono już 9 marca.

Drugie szkolenie nosi tytuł "Google Analytics bez tajemnic". Jest to już trzecia edycja tego webinarium. Wszystkie dotychczasowe cieszyły się wielkim powodzeniem. E-seminarium przeprowadzane jest we współpracy z firmą K2 Search. Szczegółowy plan kolejnej edycji webinarium PC Worlda można znaleźć na specjalnej stronie.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa. Na pewno nie pożałujecie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: