PCBoost 4.5.24.2010 - zwiększ wydajność komputera

Chcesz przyspieszyć działanie komputera a nie stać cie na nowe komponenty i boisz się ryzyka związanego z przetaktowaniem? Zainstaluj PCBoost. Osiągniesz wzrost wydajności optymalnie zarządzając procesorem.

PCBoost 4.5.24.2010 - zwiększ wydajność komputera

PCBoost 4.5.24.2010

Cena: 11 dol.

Informacje: www.pgware.com

Chcesz przyspieszyć działanie komputera a nie stać cie na nowe komponenty i boisz się ryzyka związanego z przetaktowaniem? Zainstaluj PCBoost. Osiągniesz wzrost wydajności optymalnie zarządzając procesorem

PCBoost to program poprawiający szybkość działania komputera. Za pomocą odpowiedniego przydzielania czasu pracy procesora do wybranych zadań zwiększa szybkość ich działania. Aplikacje najczęściej nie wykorzystują całej dostępnej mocy obliczeniowej CPU dlatego minimalizując czas jego bezczynności oraz przypisując większość zasobów aktywnemu w danej chwili programowi można osiągnąć zauważalny wzrost wydajności. Narzędzie nie ingeruje w warstwę sprzętową i nie stosuje na przykład zmiany taktowania. Dzięki temu nie zwiększa temperatury pracy i nie naraża komponentów na podwyższone ryzyko awarii.

Zobacz również:

  • Forspoken - gra nowej generacji, który zabija najdroższe PC

Program nie wymaga działań po stronie użytkownika. Wszystkie operacje wykonywane są automatycznie w tle. Działające jako usługa systemowa narzędzie, aktywnie monitoruje wszystkie procesy i dynamicznie zmienia priorytety procesora. Szczególne dobrze PCBoost sprawdza się w maszynach wieloprocesorowych bądź wielordzeniowych. Potrafi automatycznie przydzielić do wykonania danej operacji aktualnie najmniej wykorzystany rdzeń.

Oprócz funkcji optymalizacji obciążenia procesora program ma wbudowane proste testy wydajności CPU. Do dyspozycji użytkownika są także statystyki pracy programu i użycia mocy procesora.

PCBoost nie ma polskiej wersji językowej. Wariant testowy programu działa 30 dni.

Pobierz program: PCBoost 4.5.24.2010


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: