PCWK: Extra Gra

Redakcja magazynu PC Worlda przygotowała numer specjalny o nazwie Extra Gra z dołączoną pełną wersją gry Alien Nations.

Redakcja miesięcznika PC World poinformowała, że właśnie przygotowała specjalne wydanie tego czasopisma noszące nazwę Extra Gra. Jest to pionierskie przedsięwzięcie, a jego inicjatorzy mają nadzieję na kontynuowania pomysłu w przyszłości. Pierwszy numer zawiera płytę CD z pełną wersją gry Alien Nations wraz z obszerną polską instrukcją.

Tytuł ten łączy elementy taktyczne z ekonomicznymi i traktuje o rywalizacji trzech ras - pacyfistycznych Pimmonów, wojowniczych Amazonek i niezwykle niebezpiecznych Sajiksów. Każda ze stron konfliktu posiada 25 unikalnych typów budynków i blisko 30 jednostek o różnorodnych specjalizacjach. Rozgrywka podzielona została na 30 scenariuszy o zmiennym poziomie trudności. Wszystko to oprawione jest w pierwszorzędną grafikę, a całość uzupełniają przestrzenne efekty dźwiękowe i nastrojowa muzyka. Dodatkową atrakcją jest możliwość toczenia bojów za pośrednictwem sieci LAN i Internetu.

Omawiany produkt ma pojawić się w kioskach na terenie całego kraju dnia 1 grudnia, a cena detaliczna wyniesie 26,90 zł. Niecierpliwi mogą już teraz dokonać zamówienia na stronie www.pcworld.com.pl/ lub www.cybersam.pl/ (dla prenumeratorów PC Worlda obowiązuje w tym przypadku rabat w wysokości 7,90 zł).


Zobacz również