PCWorld 7/2017 już w sprzedaży

W sprzedaży jest już najnowszy, lipcowy numer magazynu „PCWorld” z dołączonym wyjątkowym krążkiem DVD. Płyta zawiera oprogramowanie G DATA Internet Security w wersji 90-dniowej lub, opcjonalnie, całorocznej; może też zostać użyta jako ratunkowe DVD.

Płyta DVD dołączona do tego wydania PC Worlda jest wyjątkowa: można ją umieścić w napędzie w czasie pracy z Windows, przeglądać menu i instalować programy, ale można też pozostawić ją w napędzie i zrestartować komputer. DVD zadziała wtedy jak płyta bootowalna – nie trzeba nagrywać oddzielnego krążka z pliku ISO – i zostanie uruchomiona specjalna wersja płyty ratunkowej Hiren’s Boot CD, przygotowana specjalnie na potrzeby wydania. Za pomocą naszej płyty bootowalnej można utworzyć lub naprawić partycje dyskowe, naprawić sektor rozruchowy dysku twardego, przetestować pamięć, dyski twarde a nawet wydajność komputera, wyświetlić szczegółowe informacje o komponentach sprzętowych, np. zidentyfikować procesor.

PCWorld 7/2017 już w sprzedaży

PCWorld 7/2017

Na płycie zamieściliśmy też oprogramowanie G DATA Internet Security - uznany pakiet zabezpieczający system i dane użytkownika przed zagrożeniami internetowymi, działający na podstawie dwóch niezależnych technologii detekcji zagrożeń. Przygotowaliśmy dwie wersje pakietu: 90-dniową oraz opcjonalną całoroczną - wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami w wydaniu, aby uzyskać żądany klucz licencyjny.

Tematem numeru jest obszerny raport Jak zostać programistą w miesiąc, dotyczący bootcampów programistycznych. Od kilku lat obserwujemy wzmożoną działalność firm oferujących intensywne szkolenia programistyczne w tzw. trybie bootcampowym. Trend, zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych, dał się zauważyć również w Polsce – w kraju funkcjonuje już co najmniej kilkanaście takich szkół. Prowadzone przez nie kursy oferują przepustkę do znalezienia nowej pracy w perspektywicznej branży, czyli w IT. Są jednak kosztowne i wymagają poświęcenia. Każdy kandydat na kursanta bootcampu przed podjęciem decyzji o podjęciu kształcenia programistycznego powinien dowiedzieć się, co go czeka na kursie.

PCWorld 7/2017 już w sprzedaży

G DATA Internet Security

Naszej uwadze nie umknęły też ostatnie informacje z targów E3 - w "PCWorldzie 7" publikujemy wszystko, co trzeba wiedzieć o najnowszej konsoli do gier Microsoftu, Xbox One X. Po miesiącach plotek i spekulacji Microsoft oficjalnie zaprezentował „najpotężniejszą konsolę świata”.

Obok tematu numeru i przewodnika po konsoli Microsoftu, szczególnie polecamy „Niezbędnik turystyczny”, zawierający:

- test 12 modeli powerbanków, akcesorium nieodzownego na każdym dłuższym wyjeździe

- poradnik, jak dbać o akumulator w smartfonie. Wystarczy kilka prostych sztuczek, aby wydłużyć czas pracy smartfona lub tabletu

- 12 pomysłów na ograniczenie zużycia danych – poradnik, jak zaoszczędzić pakiet danych mobilnych, gdy w pobliżu brak sieci Wi-Fi.

Na łamach „PCWorlda” jak zawsze poruszamy także tematykę profesjonalnych rozwiązań dla małych i średnich firm. W specjalnej sekcji „Strefa Biznesu” publikujemy m.in.:

- przegląd serwerów Cloud VPS, łączących funkcjonalność i cenę serwera VPS z gwarancją dostępności oferowaną przez infrastrukturę chmury

- poradnik „Ściana wideo czy projektor” – gdy pojedynczy monitor już nie wystarcza, czas na wielkoformatowe systemy wizualizacji

- test monochromatycznych urządzeń laserowych A4.

W „PCWorldzie 7/2017” znajdziecie też m.in. analizę ataku ransomware WannaCry, porównanie najnowszych wielordzeniowych procesorów AMD i Intela i raport o zarobkach w branży IT.

„PCWorld 7/2017” jest dostępny zarówno w tradycyjnej, drukowanej postaci, jak i w wersji elektronicznej (PDF do pobrania).

Więcej informacji na: http://www.pcworld.pl/kiosk