PD 301 - przenośne DVD Oravy

Firma Orava wprowadza na polski rynek nowy przenośny odtwarzacz DVD o oznaczeniu PD 301. Urządzenie, które wyposażono między innymi w 7-calowy wyświetlacz LCD, zostało wycenione na niecałe 500 zł.

Firma reklamuje swoje urządzenie jako idealne rozwiązanie na okres wakacyjny wiążący się często z długimi podróżami różnymi środkami lokomocji. Dzięki niemu mamy możliwość zapewnienia naszym dzieciom rozładowujące nudę zajęcie.

ORAVA PD 301

ORAVA PD 301

PD 301 oferuje swojemu użytkownikowi 7-calowy wyświetlacz TFT LCD oraz możliwość skorzystania z ładowarki pozwalającej na podłączenie do zapalniczki samochodowej (oczywiście nie zapomniano też o zasilaniu z baterii). Będzie on też mógł obsługiwać nowość za pomocą dołączonego pilota oraz skorzystać z plików multimedialnych przechowywanych w pamięci pendrive'a (wbudowane wejście USB) lub na kartach pamięci flash (wbudowany czytnik kart SD/MMC). Wśród obsługiwanych formatów znalazły się DVD, DVX, CD, VCD i MP3. Urządzenie odczytuje również pliki graficzne JPEG. Całość zamknięto w obudowie o wymiarach 325 x 38 x 260 mm.

Producent wycenił odtwarzacz na 499,90 zł.

Strona producenta.