PDF Transformer 2.0

Nowa wersja programu PDF Transformer oferuje większą precyzję przekształcania plików PDF w inne dokumenty. Teraz narzędzie potrafi również wykryć hiperłącza i prawidłowo je zapisać w pliku wynikowym.

PDF Transformer 2.0
Głównym zadaniem aplikacji jest zamiana plików PDF na formaty Worda i Excela. Program oparto na technologiach OCR oraz analizie układu strony, dzięki czemu dokumenty PDF są precyzyjnie przetwarzane. Układ strony, tabele, kolumny tekstu, wielkość i kształt czcionek oraz obrazki są w pełni zachowane. Przetworzony plik jest bezpośrednio wysłany do Worda lub Excela albo zapisywany w formacie DOC, XLS, HTML lub TXT. Program przekształca pliki PDF zawierające tylko obraz do formatu przeszukiwanych plików PDF. Jest to cecha szczególnie ważna dla użytkowników skanerów i wielofunkcyjnych urządzeń sieciowych takich jak kopiarki cyfrowe, które skanują obrazy do formatu plików PDF zawierających tylko obraz.

Program posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu praca z nim jest prostsza i wygodniejsza. Dokument możemy przekształcać automatycznie lub ręcznie zaznaczać bloki: tekstu, tabeli i ilustracji. Dzięki funkcji ręcznego zaznaczania bloków dokładność przekształconych dokumentów o skomplikowanym układzie strony jest jeszcze wyższa.

Pobierz plik

Pełna wersja programu kosztuje około 400 zł (329 zł netto). Więcej informacji dostępnych jest na stroniehttp://www.transformer.com.pl .