PES 6 na Games Convention

Do rozpoczęcia największych w Europie targów elektronicznej rozrywki pozostał jeszcze ponad miesiąc. Wraz ze zbliżającym się terminem otwarcia niemieckiej imprezy zwiększać się będzie lista zapowiedzianych tytułów, które zostaną tam zaprezentowane.

PES 6 na Games Convention
Niewątpliwie jedną z ciekawszych gier, którą zobaczą obecni w Lipsku gracze będzie szósta odsłona Pro Evolution Soccer autorstwa Konami.

Przypominamy, że premiera gry odbędzie się w październiku na platformy PlayStation 3, Nintendo Wii, PC, PlayStation2, Xbox, Xbox 360, PlayStation Portable oraz DS.

By właściwie wypromować grę, do Lipska przybędzie sam Shingo Takatsuka - pracownik Konami, uważany za jednego z ojców wirtualnej piłki nożnej.

Na tym nie koniec atrakcji. Na Games Convention pojawi się także gwiazdor brazylijskiego futbolu - Adriano Leite Ribeiro. To właśnie jego wizerunek zobaczymy na europejskiej okładce PES 6.

Przy okazji zapraszamy do przeczytania artykułu traktującego o historii wirtualnej piłki nożnej. Zobaczcie od czego to się wszystko zaczęło...