PGA 2018. Stolica Wielkopolski stanie się ponownie centrum rozrywki dla fanów gier wideo

Już w najbliższy piątek 12 października na wszystkich entuzjastów cyfrowej rozrywki w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie czekać aż 220 wystawców. PGA 2018 potrwa do niedzieli 14 października, a organizatorzy liczą na rekordową frekwencję, która może przekroczyć nawet 80 tys. zwiedzających.

Poznań Game Arena 2018

W dziesięciu pawilonach MTP o łącznej powierzchni 46 tys. m2 poza wspomnianymi wystawcami prezentującymi swoje gry oraz sprzęt, będzie czekać aż 1500 stanowisk do grania w zarówno premierowe produkcje, jak i tytuły retro. Nie zabraknie popularnych YouTuberów, cosplayerów, turniejów e-sportowych, czy konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Na PGA zobaczymy aż 100 gier pochodzących od rodzimych deweloperów.

Poznań Game Arena 2018 to nie tylko rozrywka. Impreza jest okazją do pogłębienia swojej wiedzy odnośnie procesu tworzenia gier, czemu sprzyjać mają warsztaty dla deweloperów. Będzie też możliwość poznania ludzi z branży, w tzw. “Strefie Kariery”. Weekendowe wydarzenie może być zatem furtką do rozpoczęcia nowej ścieżki zawodowej dla tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą.

Organizowane cyklicznie co roku w Poznaniu wydarzenie przyciągnęło do tej pory już ponad 450 tys. zwiedzających. Z roku na rok rozmach imprezy rośnie i jeśli uważacie się za prawdziwych fanów elektronicznej rozrywki, nie może was tam zabraknąć. Ekipa PCWorld.pl z pewnością tam będzie!

Poniżej dokładny cennik biletów na PGA 2018 (cennik w kasach):

PGA VIP Day (12 października) - 150 zł/os

Bilet normalny jednorazowy na sobotę - 39 zł/os

Bilet normalny jednorazowy na sobotę + Stars4Fans – 62 zł/os

Bilet 2-dniowy (SOBOTA + NIEDZIELA) + Stars4Fans – 95 zł/os

Bilet 2-dniowy VIP (SOBOTA + NIEDZIELA) + Stars4Fans - 450zł/os (pakiet na start-gadżety PGA, wejście na backstage, spotkania z YT/Twitch)

Bilet normalny jednorazowy na niedzielę + Stars4Fans - 56 zł/os

Bilet normalny jednorazowy na niedzielę - 30zł/os

Więcej informacji na oficjalnej stronie PGA 2018