PGA: GameStar gra na Wii

Redaktor prowadzący GameStara postanowił przetestować sprawność naszego kamerzysty. Jak łatwo można się domyślić, najlepszym sposobem na sprawdzenie tego, była krótka runda bokserska na Wii. O pierwszych wrażeniech naszych wojowników przeczytacie poniżej.

PGA: GameStar gra na Wii

Łukasz dostaje łomot

Instrukcja obsługi Wii nie trwała dłużej niż pięć minut. Zarówno konsola, jak i wiimoty są tak przyjazne dla użytkownika, jak tylko potrafi być przyjazny sprzęt elektroniczny.

Chwila tłumaczenia, bokserzy ustawiają się do walki i... Gong! Rozpoczyna się runda pierwsza! Nie mogłem powsttrzymać uśmiechu, gdy patrzyłem na te "bokserskie" ciosy, uniki i zagrywki. Widok jest po prostu komiczny.

I bardzo dobrze! Wii jest dokładnie takie, jak je sobie wyobrażaliśmy. Daje mnóstwo radości, dobrej zabawy i emocji. Co więcej, zmusza do wysiłku fizycznego. Najlepszym tego świadectwem jest bardzo szybki oddech i pot spływający z twarzy naszych "bokserów".

"Niesamowite! To jest pierwsza konsola, jaką kupię!" - wykrzyczał Songo w chwilę po wygranym pojedynku. Zauroczenie czy prawdziwa miłość? Przekonamy się zaraz po premierze i porządnych testach Wii.

Pojedynek wraz z odpowiednim komentarzem na dniach znajdzie się w naszych zasobach TV. Zostańcie z nami!

Aktualizacja: 27 listopada 2006 13:55
Właśnie dodaliśmy wideorelację z prapremiery Nintendo Wii. Zapraszamy do oglądania!