PGA: Matr0x wygrywa turniej główny Quake`a IV!

Kolejna nowość z genialnym "wstrząsem" w roli głównej. Zawodnik matr0x należący do ekpiy Fx.Simplus pozamiatał w turnieju głównym Quake'a IV i zgarnął pierwszą nagrodę - 2500 złotych w gotówce!

W finałach turnieju głównego Quake'a IV wzięło udział ośmiu graczy. Byli to: matr0x (Fx.Simplus), av3k (Serious Gaming), Cs3 (Fx.Simplus), rutt (Fx.Simplus), deral (Fear Factory X-Fi), sting (Fx.Simplus), bodzo (Armia Krajowa) oraz Ortho (Armia Krajowa).

Matr0x w pierwszej rundzie spotkał się z bodzo. Mecz zakończył się walkowerem na jego korzyść. Kolejnymi przeciwnikami byli Cs3, z którym wygrał 2:1, oraz rutt, którego zmiażdzył 2:0.

Los chciał, że Cs3 pewnie wyszedł z "koszyka przegranych" i trafił do finału... W ten sposób ponownie mogliśmy obserwować pojedynek Matr0x versus Cs3. Wynik mógł być tylko jeden - Matr0x zmiażdżył rywala 2:0 (mapy: Monsoon 23:11, Phrantic 18:12) i został zwycięzcą całego turnieju.

Co ciekawe, w wydarzeniu oficjalnie uczestniczył Av3k. Nie zobaczyliśmy go jednak w żadnym z meczy - grał w tym czasie w Creative Polish Invitational i "oddał" swoje spotkania. Może to i lepiej dla pozostałych zawodników...

Bądźcie z nami! W ciągu kilku najbliższych dni udostępnimy wam unikatowe materiały filmowe i... Wywiad z Matr0xem!

Aktualizacja: 29 listopada 2006 14:52

Właśnie dodaliśmy rozmowę z Matr0xem. Mateusz znalazł dla nas kilka minut tuż po zwycięstwie w finale. Zapraszamy serdeczine do oglądania.