PGA: Tłumy graczy! PGA oficjalnie otwarte!

PGA trwa w najlepsze. Na imrezie są prawdzie tłumy zwiedzających. Mnóstwo graczy z najdalszych zakątków Polski bawi się na stoiskach rozmaitych firm. Jest wszystko, co powinno być na tego typu imprezie: mnóstwo dobrej zabawy, wspaniała atmosfera, wizualne fajerwerki i piękne kobiety.

PGA: Tłumy graczy! PGA oficjalnie otwarte!

Rafał Błachowski ogłasza otwarcie imprezy

Oficjalne otwarcie miało nastapić o 10 rano. Miało, ale jak zawsze w przypadku większych imprez z komputerami w roli głównej, opóźniło się.

Na szczęście organizatorzy nie kazali rozentuzjazomowanemu tłumowi czekać. Wszyscy chętni mogli wejść na teren hali i rozpocząć zabawę. Z pewnością jest co robić - mnóstwo stoisk z grami, symulatorów, oraz rewelacyjne Wii robią swoje.

Dosłownie przed chwilą zakończyło się oficialne otwarcie imprezy. Rafał Błachowski, jej główny organizator, zaprosił wszystkich do specjalnej sali, gdzie w świetnej atmosferze zachęcił do wspólnej zabawy. Już teraz zapowiedział, że PGA odbedzie się także w przyszłym roku - w jeszcze bardziej rozrywkowej wersji.

PGA: Tłumy graczy! PGA oficjalnie otwarte!

Zabawa trwa w najlepsze

Oczywiście nie zabrakło specjalnych atrakcji: ze sceny organizatorzy rzucali koszulki i smycze, wokół tańczyły kolorowe światła, grała muzyka... Zaprezentowano też nagrody dla głównych zwycięzców: puchary i medale. Z pewnością jest o co powalczyć!

Nie zapominajcie często odwiedzać naszej strony - już wkrótce udostępniamy wam pierwszą galerię z najbardziej gorącymi kobietami imprezy... Zaprezentujemy też film z otwarcia.